Małgorzata Tomaszewska porzuci pracę w Pytanie na Śniadanie? Internauci mają obawy!

i

Autor: Akpa

Gwiazdy

Małgorzata Tomaszewska porzuci pracę w Pytanie na Śniadanie? Internauci mają obawy!

2023-08-09 10:42

Internauci mają obawy, że już niedługo nie zobaczą Małgorzaty Tomaszewskiej w Pytaniu na Śniadanie. Ich ulubiona prezenterka z pewnością zniknie na jakiś czas, jednak Ci z góry zakładają, że prędko jej nie zobaczą. Mają ku temu dobre powody. O co chodzi? Mamy dla Was najważniejsze informacje!

Małgorzata Tomaszewska od lat jest związana z Telewizją Polską. Prezenterka nie tylko prowadzi wszelkiego rodzaju wydarzenia czy też The Voice Senior. Jej nazwisko jest przede wszystkim powiązane z Pytaniem na Śniadanie. Telewidzowie uwielbiają oglądać ją w porannym programie. Teraz są jednak zaniepokojeni, że niedługo będą musieli pożegnać się z ulubioną prowadzącą. Choć wciąż nie jest to przesądzone, według nich prędko nie powróci, aby zasiąść na fotelu z telewizyjnym partnerem. Rzeczywiście, mają dobry powód, aby tak twierdzić, jednak może weźmie przykład z koleżanki z branży, która była w takiej samej sytuacji. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Tomaszewska - wiek, Insta, mąż. Kim jest prezenterka Pytanie na śniadanie?

Shake Your Eska #22 | Asereje

Małgorzata Tomaszowska rzuca pracę w Pytaniu na Śniadanie?

Nie tak dawno Małgorzata Tomaszewska poinformowała świat o tym, że udało jej się zajść w ciążę. Niebawem na świat przyjdzie jej drugie dziecko. Internauci zaczęli się obawiać, iż przez to w najbliższym czasie zniknie z Telewizji Polskiej. W komentarzach pod jej zdjęciem zaczęli ubolewać nad tym, iż będzie musiała zrezygnować z pracy przy programie. Pozostaje nam mieć nadzieję, że powróci do niego tak szybko, jak Iga Nowakowska dłuższy czas temu!

ZOBACZ TAKŻE: "Pytanie na śniadanie". Tak wyglądała Małgorzata Tomaszewska zanim stała się sławna. Zobaczcie jej stare zdjęcia, kiedy była dzieckiem

Jeszcze chwila i będzie PnŚ trzeba na zapas nacieszyć się Małgosią, bo potem, jak będzie dzidziuś, to stracimy kontakt. Życzę oczywiście wszystkiego najlepszego - napisała jedna z użytkowniczek.

Małgorzata Tomaszewska - ciąża

Małgorzata Tomaszewska oznajmiła, że doczekała się drugiej ciąży. Oznacza to, że za kilka miesięcy na świat przyjdzie jej dziecko. Warto pamiętać, że kilka lat temu prezenterka urodziła swojego pierwszego potomka. Życzymy jej dużo zdrowia, szczęścia oraz składamy najszczersze gratulacje!

Ile wiesz o największych dramach internetowych? Przekonaj się czy jesteś mistrzem!

Pytanie 1 z 10
Co rozbawiło Marcina Dubiela w Kenii?
Źródło: Małgorzata Tomaszewska porzuci pracę w Pytanie na Śniadanie? Internauci mają obawy!