Majka Jeżowska

i

Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Majka Jeżowska

Majka Jeżowska w szpitalu?! Jaki jest stan zdrowia 62-latki?

2022-11-17 9:31

Internet obiegły informacje, że Majka Jeżowska wylądowała w szpitalu z niepokojącymi objawami! Co się stało? Jaki jest stan zdrowia 62-letniej artystki, która słynie z piosenek dla dzieci? Artystka w środowy wieczór miała pojawić się na gali Stars Fight MMA do której dołączyła między innymi z Magdaleną Steczkowską i Dominiką Tajner.

Majka Jeżowska to artystka, która słynie z niesamowicie ciepłych hitów dla dzieci. Najpiękniejsza w klasie, A ja wolę moją mamę, czy też kultowy numer Wszystkie dzieci nasze są - to piosenki, które śpiewa właśnie ona! Choć Majka Jeżowska ma dziś 62-lata to bierze życie pełnymi garściami. Cały czas jest aktywna zawodowo, a dodatkowo bierze udział w nowych przedsięwzięciach. Ogromnym zaskoczeniem było ogłoszenie jej przez federację Stars Fight MMA, jako uczestniczkę tuż obok Magdaleny Steczkowskiej. Gwiazdy poprowadzą wspólnie tzw. "pokój nauczycielski", czyli komentarz alternatywny, który dostępny będzie za pośrednictwem PPV Premium już 26 listopada 2022 roku.

Była żona Michała Wiśniewskiego zawalczy w MMA! Kto jest jej przeciwniczką?

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Majka Jeżowska w szpitalu - co się stało?

Majka Jeżowska trafiła do szpitala - tak poinformował serwis Pomponik, który twierdzi że artystka była zmuszona zgłosić się po pomoc do szpitala w związku z bardzo złym samopoczuciem. Przyczyną miało być spożycie kogla-mogla, na którego Jeżowska miała ochotę z samego rana. Choć początkowo po spożyciu deseru artystka czuła się dobrze, to w trakcie dnia pojawiły się niepokojące objawy. Majka Jeżowska musiała poddać się hospitalizacji, gdyż jej samopoczucie zaczynało być fatalne. Według informatora z którym kontaktował się wyżej wymieniony serwis, lekarze od razu rozpoznali u piosenkarki objawy salmonelli i szybko wdrożyli odpowiednie leczenie.

W relacji na Instagramie Majki Jeżowskiej pojawił się jednak screen artykułu dotyczący jej pobytu w szpitalu, a dodatkowo podpis, że jest to fake news, a artystka czuje się znakomicie.

ZOBACZ TAKŻE: Majka Jeżowska w całkiem nowej roli w MMA. Takiej jej nie znacie!

Sonda
Lubisz Majkę Jeżowską?