Maja Hyży

i

Autor: AKPA Maja Hyży

GWIAZDY

Maja Hyży zaczynała w X Factorze. Tak po latach rozwinęła się jej kariera

2023-08-20 20:51

Maja Hyży to piosenkarka, która dała się poznać polskiej publiczności za sprawą trzeciej edycji programu TVN X Factor. Mimo iż pożegnała się z show na etapie półfinałów, to jej kariera potoczyła się w bardzo dobrym kierunku. Kim jest Maja Hyży i co musicie o niej wiedzieć? Najważniejsze informacje o artystce, znajdziecie w tym artykule.

Maja Hyży - wiek, dzieci, partner, wzrost, pochodzenie, piosenki, Instagram to najczęściej wyszukiwane frazy przez internautów w sieci. Maja Hyży to polska piosenkarka z domu Krygier. Artystka w 2013 roku wraz z ówczesnym mężem Grzegorzem Hyżym, wzięła udział w przesłuchaniach do trzeciej edycji programu TVN X Factor. Maja musiała pożegnać się jednak z przygodą w półfinale, zajmując czwarte miejsce. Mimo takiego obrotu akcji, jej kariera potoczyła się w bardzo dobrym kierunku, dlatego możemy oglądać ją w roli gwiazdy na wielu koncertach i nie tylko! Maja Hyży w 2018 roku z piosenką Błysk zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. W koncercie finałowym zajęła siódme miejsce w głosowaniu jurorów i telewidzów. Artystkę można było oglądać także w czternastej edycji programu rozrywkowego Polsatu Twoja twarz brzmi znajomo, w którym zajęła czwarte miejsce.

Szybkie pytania - Cleo

Maja Hyży - wiek, wzrost

Ile lat ma Maja Hyży? Wokalistka urodziła się 3 grudnia 1989 w Kołobrzegu, więc jak łatwo można obliczyć w 2023 skończy 34 lata! Ile wzrostu ma Maja Hyży? Polska piosenkarka należy do grona niższych kobiet i mierzy 160 cm wzrostu.

Maja Hyży - partner

Życie prywatne Mai Hyży od lat jest na świeczniku wielu osób, szczególnie jej sprawy sercowe. Kim jest wybranek piosenkarki? Maja Hyży w 2011 roku poślubiła Grzegorza Hyżego, jednak w lipcu 2013 odbył się ich rozwód. Piosenkarka od 2020 roku związana jest z Konradem Kozakiem.

Maja Hyży - dzieci

Ile dzieci ma Maja Hyży? Piosenkarka z byłym mężem Grzegorzem Hyżym ma synów bliźniaków - Wiktora i Alexandra, którzy przyszli na świat 28 lutego 2012 roku. Z Konradem Kozakiem ma zaś dwie córki - Antoninę (10 lipca 2020) oraz Zofię (7 lipca 2022).

Maja Hyży - piosenki

Maja Hyży ma na swoim koncie wiele piosenek. Do najpopularniejszych należą:

  • Będę kochać
  • Lulajże
  • Chcę odkrywać
  • Błysk
  • Bluza

Maja Hyży - Instagram

Maja Hyży jest aktywna na Instagramie. Artystkę obserwuje w sieci bardzo duża społeczność, a jej kolorowe zdjęcia zapierają dech w piersiach. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w lupkę jej imię i nazwisko lub oficjalny nick @majahyzy.

Listen on Spreaker.