Magia nagości

i

Autor: Youtube/ Zoom TV

Magia nagości: nowi uczestnicy ujawnieni! Teraz to oni będą wybierać

2021-09-09 19:39

Program Magia nagości Polska wzbudzał ogromne kontrowersje jeszcze zanim pojawił się w Zoom TV. Dziś jednak stacja może ogłosić jego sukces - o polskiej edycji odważnego show mówią wszyscy. Twórcy idą więc za ciosem i zdradzają kolejne szczegóły produkcji. Sprawdźcie, kim będą uczestnicy kolejnego odcinka!

O programie Magia nagości powiedziano już chyba wszystko. Polscy widzowie już od dawna mogli oglądać zagraniczne edycje randkowego show bez cenzury, a we wrześniu doczekali się w końcu polskiej wersji. Prowadzącą została Beata Olga Kowalska, a Zoom TV pokazał już pierwszy odcinek. Już w piątek o 23:00 zobaczymy kolejnych uczestników wybierających nagich partnerów. 

Pierwszy odcinek Magii nagości Polska okazał się wielkim hitem Zoom TV i odnotował rekordową dla stacji oglądalność. Odcinek był szeroko komentowany w sieci - polska wersja nie odstaje od tych zagranicznych i nie cenzuruje żadnych z elementów ciała. Tak więc widzowie mogli obejrzeć uczestników w całej okazałości. 

Magia nagości - 2 odc. przed nami

2. odcinek Magii nagości zobaczymy w piątek późnym wieczorem. Tradycyjnie już twórcy wcześniej pokazali na Instagramie, kim będą tym razem uczestnicy wybierający spośród nagich kandydatów na randkę - będą to Magda i Janusz. 

Udział w Magii nagości wymaga od chętnych nie lada odwagi! Ci, którzy występują w roli kandydatów na randkę, muszą zaprezentować się całkowicie nago, a kamera nie unika zbliżeń na ich intymne części ciała. Tym samym wystawiają się na oceny wybierających i komentarze internautów. Dobrym zwyczajem edycji z innych krajów jest jednak, by skupiać się na pozytywach, zamiast krytykować stojących przed kamerą nagich uczestników. 

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY
Źródło: Magia nagości: nowi uczestnicy ujawnieni! Teraz to oni będą wybierać