Magdalena Kajra Kajrowicz: wiek, w ciąży, Sławomir, Instagram. Kim jest żona Sławomira?

i

Autor: WBF Magdalena Kajra Kajrowicz: wiek, w ciąży, Sławomir, Instagram. Kim jest żona Sławomira?

gwiazdy

Magdalena Kajra Kajrowicz. Żona Sławomira to prawdziwa petarda! To warto o niej wiedzieć

Magdalena Kajra Kajrowicz to polska aktorka filmowa i telewizyjna, a także piosenkarka. Dosyć często można spotkać ją u boku swojego męża Sławomira, przy którym zawsze wygląda zniewalająco - aż ciężko oderwać od niej wzrok. Kim jest Kajra? Ile ma lat? Najważniejsze informacje o artystce, znajdziecie w artykule poniżej.

Kim jest Kajra? To popularna osobowość medialna, a także piosenkarka branży disco polo. Choć wiele osób może uważać, że popularność zdobyła dzięki występom u boku swojego męża Sławomira, to warto również wiedzieć, że jej kariera zawodowa jest znacznie bogatsza. Okazuje się, że Kajra jest bardzo popularna nie tylko wśród gwiazd muzyki, ale jest także dobrą aktorką. Warto wiedzieć, że wystąpiła między innymi w produkcjach bollywoodzkich, a także pojawia się w polskich serialach i filmach Agnieszki Holland, Janusza Majewskiego i Michała Kwiecińskiego.

Kajra była również członkinią zespołu Krakowskiej Opery Kameralnej, w 2013 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Polski na Mistrzostwach Polski Aktorów w pływaniu, natomiast w 2021 wzięła udział w tanecznym show Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Do finału doszła w parze z Rafałem Maserakiem, jednak ostatecznie przegrała starcie o Kryształową Kulę z Piotrem Mrozem.

Kajra - Czego sobie nie odmawia? (Szybkie Pytania)

Magdalena Kajra Kajrowicz - WIEK

Ile lat ma Kajra? Magdalena Kajrowicz urodziła się dokładnie 27 kwietnia 1984 roku w Wałbrzychu. Jak łatwo można obliczyć w 2023 roku piosenkarka skończyła 39 lat.

Magdalena Kajra Kajrowicz - WZROST

Ile wzrostu ma Kajra? Piosenkarka mierzy około 164 cm wzrostu.

ZOBACZ TAKŻE: Sławomir i jego Miłość w Zakopanem po francusku. Obok tej wersji nie da się przejść obojętnie!

Magdalena Kajra Kajrowicz - MĄŻ, DZIECI

Kto jest mężem Kajry? Oczywiście to nie jest żadna tajemnica! Jak wiadomo piosenkarka jest żoną Sławomira Zapały - popularnego artysty z branży disco polo. Para wzięła ślub w 2011 roku. Owocem ich miłości jest syn Kordian, który urodził się 9 września 2016 roku.

Magdalena Kajra Kajrowicz - INSTAGRAM

Kajra jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu w kolorowej aplikacji, wpisując w lupkę jej imię i nazwisko lub nazwę profilu @superkajra.