Magda Gessler

i

Autor: AKPA

Magda Gessler zaserwowała gorące widoki z wanny! Na zdjęciu zasłania ją tylko piana

Tak odważnego zdjęcia w mediach społecznościowych Magdy Gessler jeszcze nie było! Popularna restauratorka zrobiła fanom niespodziankę i opublikowała zdjęcie dokumentujące jej chwile relaksu w wannie. Ciało prowadzącej show Kuchenne rewolucje zasłania jedynie piana.

Magda Gessler w wannie to niecodzienny widok. Zapracowana gwiazda znalazła chwilę czasu, by porządnie się zrelaksować. W końcu co lepiej wpływa na nasze samopoczucie po ciężkim dniu niż gorąca kąpiel w wannie wypełnionej pianą? Znana ze swojej aktywności w mediach społecznościowych Magda Gessler wykorzystała chwilę błogiego relaksu na zrobienie sobie przemawiającego do zmysłów selfie. Na opublikowanej na Facebooku i Instagramie fotografii restauratorka pozuje ubrana jedynie w naszyjnik i pianę. Takich widoków z rana jej wielbiciele na pewno się nie spodziewali!

Marzena Rogalska pokazała piersi! Zdjęcie TOPLESS oburzyło fanów

Dzień chłopaka - Ewelina pyta i nie błądzi #2

Magda Gessler w wannie

Nowe zdjęcie Magdy Gessler przemawia do zmysłów! Gospodyni show Kuchenne rewolucje zaserwowała fanom naprawdę gorące ujęcia wykonane podczas kąpieli. Restauratorka pokazała się w mediach społecznościowych zakryta jedynie pianą. Warto zwrócić uwagę, że fotografia została opublikowana w środku nocy. Za Magdą Gessler prawdopodobnie kolejny ciężki dzień pracy. W końcu aktualnie musi ona godzić ze sobą role gwiazdy telewizji i ukochanej babci. Po dniu spędzonym na zabawach z Neną i Bernardem taki relaks na pewno dobrze jej zrobił.

Magda Gessler

i

Autor: Instagram/magdagessler_official
Sonda
Obserwujesz Magdę Gessler?