Maciej Skorża: wzrost, zarobki, dzieci, żona, sukcesy. Kim jest polski trener?

i

Autor: PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS Maciej Skorża: wzrost, zarobki, dzieci, żona, sukcesy. Kim jest polski trener?

Maciej Skorża: wzrost, zarobki, dzieci, żona, sukcesy. Kim jest polski trener?

2022-06-07 11:40

Maciej Skorża to polski trener piłkarski, który mieszka w Radomiu. W swojej karierze występował między innymi w Radomiaku Radom, a także w AZS-AWF Warszawa. Skorża brany był pod uwagę jako potencjalne zastępstwo za Paulo Sousę. Kim jest polski trener?

Spis treści

  1. Maciej Skorża: wiek
  2. Maciej Skorża: wzrost
  3. Maciej Skorża: zarobki
  4. Maciej Skorża: dzieci
  5. Maciej Skorża: żona
  6. Maciej Skorża: sukcesy

Maciej Skorża: wzrost, zarobki, dzieci, żona, sukcesy. Maciej Skorża jest absolwentem VI Licem Ogólnokształcącego imienia Jana Kochanowskiego w Radomiu oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Przez krótki czas był piłkarzem na pozycji obrońcy. Grał w Radomiaku Radom i AZS-AWF Warszawa. Trenerem został w 1994 roku w młodzieżowym klubie CWKS Legia Warszawa. Przez dwa lata odbywał staż w autonomicznym klubie Legia Warszawa, którego trenerem był Paweł Janas. Od 1998 samodzielnie prowadził piłkarski klub Szkoły Mistrzostw Sportowego w Piasecznie. Z Janasem współpracował prowadząc bank informacji w olimpijskiej reprezentacji Polski. W maju 2003 roku został po raz kolejny asystentem Pawła Janasa w kadrze narodowej seniorów. Odszedł ze stanowiska po nieudanym mundialu w 2006 roku.

Paulo Sousa odejdzie z reprezentacji? Brazylijskie media nie mają żadnych wątpliwości

Maciej Skorża: wiek

Ile lat ma Maciej Skorża? Trener urodził się 10 stycznia 1972, więc jak łatwo można obliczyć w 2022 roku skończył 50 lat.

Maciej Skorża: wzrost

Maciek Skorża nie należy do najniższych mężczyzn, jednak jego dokładnego wzrostu nie znamy.

Maciej Skorża: zarobki

Według informacji Super Expressu z 2012 roku, Maciej Skorża zarobił 6 milionów złotych za kontrakt życia w Arabii Saudyjskiej. Nie ma więcej informacji o tym ile zarabia Maciej Skorża.

Maciej Skorża: dzieci

Maciej Skorża posiada dwójkę dzieci. Wszystko wskazuje na to, że są to nastoletni synowie.

Maciej Skorża: żona

Maciej Skorża jest żonaty. Niestety nie podaje zbyt wielu informacji z życia prywatnego i na próżno szukać imienia swojej wybranki serca.

Maciej Skorża: sukcesy

Maciej Skorża do tej pory trzykrotnie ze swoimi drużynami zdobył tytuł Mistrza Polski, trzykrotnie Puchar Polski i raz Superpuchar Polski.