Dawid Kwiatkowski i Maciej Musiał

i

Autor: AKPA, screen z teledysku "Beze mnie"

gwiazdy

Maciej Musiał pobił się z Dawidem Kwiatkowskim?! Zaskakujące wideo trafiło do sieci!

2024-07-09 14:17

Dawid Kwiatkowski i Maciej Musiał stanęli do walki. Spokojnie - nie naprawdę, tylko na planie zdjęciowym. W sieci ukazał się właśnie teledysk do najnowszego singla wokalisty zatytułowanego "Beze mnie", w którym wystąpił popularny aktor. Z pewnością gratką dla wielu fanów będzie to, że panowie pojawili się w nim bez koszulek.

Dawid Kwiatkowski i Maciej Musiał są idolami dla wielu osób. Tym większa była radość ich fanów, gdy odkryli, że wokalista i aktor nawiązali ze sobą współpracę przy okazji jednego z projektów. Dawid Kwiatkowski zaprezentował właśnie swój najnowszy singiel "Beze mnie", który miał swoją radiową premierę po godzinie 8:00 w Radiu ESKA. Piosenka doczekała się wyreżyserowanego przez Tomka Wilczyńskiego teledysku, w którym obok wokalisty wystąpił właśnie popularny aktor, a niedawno uczestnik programu "Taniec z gwiazdami" Maciej Musiał. Panowie stanęli do walki na ringu. Trwający niespełna 3 minuty wideoklip naszpikowany jest jednak symbolami. Najważniejsza w nim jest walka nie Kwiatkowskiego z Musiałem, której ostatecznie nie widzimy, a ta, którą piosenkarz stoczył sam ze sobą. Internauci nie kryją podekscytowania faktem, że zarówno Dawid, jak i Maciej wystąpili w klipie bez koszulek, a jak wiadomo - obaj bardzo dbają o swoją formę.

Zobacz też: Tak mieszka Dawid Kwiatkowski. Wnętrze apartamentu zaprojektował sławny projektant

Dawid Kwiatkowski bał się Bedoesa! Zaskakujące wyznanie wokalisty

Kwiatkowski i Musiał weszli do ringu

Dawid Kwiatkowski i Maciej Musiał należą do tego samego managementu, więc kwestią czasu wydało się, że podejmą ze sobą współpracę. Aktor zgodził się wystąpić w najnowszym klipie piosenkarza, a przy okazji pochwalić wypracowaną latami na siłowni sylwetką. Na zrzucenie koszulki zdecydował się też Dawid Kwiatkowski. Zobaczcie, jak artyści wypadli w teledysku do piosenki "Beze mnie". Uczta zarówno dla oczu, jak i uszu?

Listen on Spreaker. Źródło: Maciej Musiał pobił się z Dawidem Kwiatkowskim?! Zaskakujące wideo trafiło do sieci!