Maciej Draus – kim jest? To on zaśpiewał hit Kamila Bednarka na przesłuchaniu do VoP12

i

Autor: fot. Natasza Młudzik / TVP

Maciej Draus - kim jest? To on zaśpiewał hit Kamila Bednarka w The Voice of Poland!

2021-10-10 13:47

Trwa kolejna edycja jednego z najchętniej oglądanych programów muzycznych w Polsce. The Voice of Poland jest idealnym miejscem do zaprezentowania swoich wokalnych umiejętności. Co sezon w castingach pojawia się wielu utalentowanych muzyków. Tym razem w programie zagościł Maciej Draus. Kim jest? Przekonajcie się już teraz!

Maciej Draus - kim jest uczestnik The Voice of Poland 12? Talent show przyciąga przed ekrany szerokie grono odbiorców. Nowe odcinki popularnego formatu oglądać można w każdą sobotę o godzinie 20.00 na kanale TVP2. Przegapiliście odcinek w telewizji? Nic straconego. Program dostępny jest także w serwisie TVP VOD. W tym sezonie skład trenerski zasiliła Sylwia Grzeszczak, która zdążyła się już zadomowić w The Voice of Poland. W ekipie jurorów znalazły się także gwiazdy znane z poprzednich edycji: Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron. Kim jest kolejny uczestnik walczący o główną nagrodę programu? Poznajcie Macieja Drausa już teraz!

Małgorzata Grancewicz - kim jest? Pierwsza uczestniczka The Voice of Poland 12 zachwyca!

The Voice of Poland: Romskie dziewczyny wywróżyły karierę Markowi Piekarczykowi

Maciej Draus – kim jest?

Maciej pochodzi z Kolbuszowej. Obecnie studiuje Bezpieczeństwo Wewnętrzne na Politechnice Rzeszowskiej. Uczestnik The Voice of Poland prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie publikuje covery piosenek. Jesteście ciekawi innych wykonów Macieja? Nazwa kanału w serwisie to jego imię i nazwisko.

Maciej Draus – The Voice of Poland 12

Podczas Przesłuchań w ciemno Maciek wykonał utwór List z repertuaru Kamila Bednarka. Jego interpretacja piosenki szczególnie przypadła do gustu Justynie Steczkowskiej, która odwróciła dla niego swój fotel. To w jej drużynie Maciek walczy o zwycięstwo.

Źródło: Maciej Draus - kim jest? To on zaśpiewał hit Kamila Bednarka w The Voice of Poland!