Linia nocna ujawnia nie nagrała utworu z Dawidem Podsiadło! Co się stało?

i

Autor: WBF Linia nocna ujawnia nie nagrała utworu z Dawidem Podsiadło! Co się stało?

Linia nocna ujawnia, dlaczego nie nagrała utworu z Dawidem Podsiadło! Co się stało?

2021-05-06 11:13

Linia nocna postanowiła nagrać wideo w serwisie TikTok. Chcieli zaprosić do współpracy jednego z najpopularniejszych polskich artystów - Dawida Podsiadło. Okazało się jednak, że piosenkarz z Dąbrowy Górniczej nie odpowiedział na ich zaproszenie. Dlaczego artysta tak postąpił i zignorował prośbę Lini nocnej?

Linia nocna to popularny duet, który tworzą Monika Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec. Pracę nad projektem, rozpoczęli w 2016 roku. Ich single zdobywają szturmem listy przebojów już od kilku lat. Zespół grał jako support między innymi w warszawskim Teatrze Roma przed koncertem Kuby Badacha. Ich znajomość rozpoczęła się od koleżanki Moniki - Patrycji w szkole muzycznej na Bednarskiej w stolicy. Teraz okazuje się, że grupa postanowiła zaczepić Dawida Podsiadło, który nie odpowiedział na ich zaproszenie. O co dokładnie chodzi?

Dawid Podsiadło KONCERTY 2021. Gdzie i w jakich miastach wystąpi? [DATA, GODZINA, BILETY]

Arek Kłusowski jest idealnym przyjacielem? Zdradził to Monice Król

Linia Nocna nie nagrała hitu z Podsiadło! Dlaczego?

Linia Nocna postanowiła w krótkim nagraniu na swoim TikToku wyjaśnić, dlaczego nie udała im się współpraca z Dawidem Podsiadło. Humorystyczny film podbija platformę bardzo szybko, a fani nie kryją, że wiadomość od znanego zespołu rozbawiła ich do łez. Okazuje się, że Monika i Mikołaj w zabawny sposób zaczepili mieszkańca Dąbrowy Górniczej i wyjaśnili, jak to się stało, że... współpraca nie doszła do skutku. Obejrzyjcie materiał poniżej - gwarantujemy, że zrobi Wam to dzień.