Robert Lewandowski

i

Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS Robert Lewandowski

Liga Narodów Belgia - Polska. O której godzinie mecz 8.06? Jaki jest skład?

2022-06-08 8:53

Reprezentacja Polski rozpoczęła rywalizację w Lidze Narodów od zwycięstwa z Walią. Teraz na naszych piłkarzy czeka mecz z Belgią, która zdaniem wielu osób jest jednym z faworytów grupy. Gdzie obejrzeć transmisję meczu Belgia - Polska? Jaki jest skład reprezentacji naszego kraju? Sprawdź szczegóły.

Liga Narodów Belgia - Polska. O której godzinie mecz 8.06? Jaki jest skład reprezentacji Polski? Kogo wystawi Czesław Michniewicz na mecz z Belgią? Tych informacji poszukuje w sieci niejedna osoba, która interesuje się piłką nożną. Reprezentacja Polski rozpoczęła rywalizację w Lidze Narodów od zwycięstwa z Walią w pierwszym spotkaniu grupy 4 dywizji A. Pierwszą bramkę zdobyli goście, ale nasza reprezentacja się nie poddała i dzięki zmianom na murawie zdobyła dwie bramki. Wynik meczu wyrównał Jakub Kamiński, natomiast drugą, zwycięską bramkę na 2:1 zdobył napastnik Karol Świderski.

Już w środę 8 czerwca zostanie rozegrany mecz Belgia - Polska. Oznacza to, że nasi piłkarze zmierzą się z faworytem grupy, który zawiódł w ostatnim starciu z Holandią (1:4). Wiadomo już, że w barwach Belgii nie wystąpi Romelu Lukaku z powodu kontuzji.

Super Sport - 2 odcinek 2022.06.07

Liga Narodów Belgia - Polska - GODZINA, TRANSMISJA

O której godzinie jest mecz Belgia - Polska? Gdzie obejrzeć transmisję na żywo? Spotkanie zostanie rozegrane w środę 8 czerwca na stadionie Króla Baudouina I o godzinie 20:45. Transmisję na żywo będzie można obejrzeć na kanale TVP 1, TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej oraz Smart TV. Warto również wiedzieć, że równolegle w Cardiff będą walczyć na murawie Walia z Holandią. Gospodarze w ubiegłą niedzielę, pokonali w finale barażu Ukrainę i tym samym zagrają na mundialu w Katarze.

ZOBACZ TAKŻE: SuperSport odcinek 1 - Lewandowski nie chce grać dla Niemców. Gdzie pójdzie dalej?

Liga Narodów Belgia - Polska - SKŁAD REPREZENTACJI

Na jaki skład postawi nasz selekcjoner podczas meczu Belgia - Polska? Skład reprezentacji nie jest jeszcze znany. Przewiduje się, że na murawie zagra między innymi Robert Lewandowski, Kamil Glik, Jan Bednarek, Tymoteusz Puchacz, Sebastian Szymański, Piotr Zieliński, Bartosz Bereszyński,  Mateusz Klich, Karol Świderski, Grzegorz Krychowiak, Bartłomiej Drągowski. Jednak czy rzeczywiście tak będzie? Tego dowiemy się przed meczem Belgia - Polska już w środowy wieczór 8 czerwca.

Sonda
Liga Narodów mecz Belgia - Polska: KTO WYGRA?

Liga Narodów 2022 - TERMINARZ POLSKIEJ GRUPY

  • środa, 1 czerwca Polska – Walia 2:1
  • piątek, 3 czerwca Belgia – Holandia 1:4
  • środa, 8 czerwca Belgia – Polska (20:45) ; Walia – Holandia (20:45)
  • sobota, 11 czerwca Holandia – Polska (20:45) ; Walia – Belgia (20:45)
  • wtorek, 14 czerwca Holandia – Walia (20:45) ; Polska – Belgia (20:45)
  • czwartek, 22 września Polska – Holandia (20:45) ; Belgia – Walia (20:45)
  • niedziela, 22 września Walia – Polska (20:45) ; Holandia – Belgia (20:45)
Listen to "SuperSport" on Spreaker.