Lato Na Bogato

i

Autor: Radio SuperNova Lato Na Bogato

Lato Na Bogato - konkurs w Radiu SuperNova. Wygraj wycieczkę dla dwóch osób!

2023-05-23 12:13

Inflacja odchudziła nasze portfele, a wszyscy marzymy o wspaniałych wakacjach. Jak spełnić te marzenia, gdy kasy brak? Z pomocą przybywa Radio SuperNova!

Marzą Ci się wakacje all inclusive pod palemką, ale nie masz na nie kasy? Chciałbyś popijać drinki bez limitu nad brzegiem morza? Przychodzimy z pomocą! Lato Na Bogato to najnowszy konkurs Radia SuperNova, w którym do wygrania są fantastyczne nagrody. Co zrobić żeby wygrać wakacje w Grecji, Egipcie, Turcji, Hiszpanii lub we Włoszech? To banalne proste! Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.latonabogato.radiosupernova.pl i wypełnisz specjalny formularz, który tam na Ciebie czeka. Następnie musisz być blisko telefonu, ponieważ być może to właśnie do Ciebie zadzwonią prezenterzy z naszej anteny! Następnie będziesz musiał wziąć udział w zabawie, dzięki której będziesz mógł stać się posiadaczem dwuosobowego wyjazdu na wakacje all inclusive. Czterogwiazdkowy hotel, basen, plaża - czego chcieć więcej?!

Nie czekaj ani chwili dłużej. Wyślij swoje zgłoszenie i graj o niezapomniane wakacje w swoim życiu. Regulamin i czas trwania konkursu, znajdziesz na stronie www.latonabogato.radiosupernova.pl.

Karkówka czy kiełbasa z grilla? Majówka okiem Polaków #EwelinaPyta