Lanberry: nagrody muzyczne są z d**y! Frizowi nie napisałabym piosenki [OSTRY WYWIAD]

i

Autor: Radio SuperNova Lanberry: nagrody muzyczne są z d**y! Frizowi nie napisałabym piosenki [OSTRY WYWIAD]

Lanberry: nagrody muzyczne są z d**y! Frizowi nie napisałabym piosenki [OSTRY WYWIAD]

2022-05-30 13:21

Lanberry konsekwentnie prezentuje nowe single, które pokazują kolejne odsłony jej nowej, artystycznej drogi. Gdzie zmierza Lanberry i jaki cel sobie obrała? Odpowiedź znajdziecie w singlu Niedziela, choć nie tylko jedna odpowiedź będzie poprawna. Lanberry była gościem u Kuby Adamiaka w Radiu SuperNova. Artystka ostro odpowiedziała na nagrody muzyczne. Okazuje się, że Frizowi nie napisałaby piosenki. Dlaczego? Mocny wywiad tylko na radiosupernova.pl.

Duszny, groteskowy klimat niedzielnego popołudnia, para klaunów i wiele często szokujących wcieleń Lanberry to wszystko znajdziecie w nowym singlu Niedziela. Zaskoczy Was forma, przekaz i alternatywne gitarowe dźwięki, choć nie zabraknie tu także wszystkiego, co najlepsze w twórczości Lanberry: melodyjnego brzmienia i nieszablonowego spojrzenia na relacje, które odkrywają nasze uprzedzenia i nie tylko niedzielne bolączki. Sama artystka tak mówi o swoim nowym singlu i klipie, który do niego powstał: Utwór to efekt współpracy Lanberry z Moniką Wydrzyńską, znaną z duetu Linia Nocna, oraz Kubą Krupskim, który współtworzył takie przeboje Lanberry jak Plan awaryjny czy Nie ma mnie. W utworze pojawia się także gościnnie Marcin Ułanowski, który gra na bębnach.

Lanberry: nagrody muzyczne są z d**y! Frizowi nie napisałabym piosenki [OSTRY WYWIAD]

Lanberry była gościem Kuby Adamiaka w Radiu SuperNova. Artystka opowiedziała między innymi jak powstawał jej singiel Niedziela. Ujawniła również kiedy możemy spodziewać się kolejnej piosenki - Debiutuje. Oprócz tego wokalistka ostro wypowiedziała się na temat nagród muzycznych w Polsce, a także zdradziła że nie napisałaby piosenki Frizowi. Posłuchajcie całej rozmowy tylko na radiosupernova.pl.

Listen to "Lanberry ostro o Frizie, Teamie X i nagrodach muzycznych" on Spreaker.