Eurowizja

i

Autor: AKPA

Kto reprezentuje Polskę na Eurowizji 2023? Nazwisko reprezentanta jest już znane!

Preselekcje do Eurowizji 2023 odbyły się pod specjalnym hasłem "Tu bije serce Europy". Spośród 10 uczestników, którzy dostali się do wielkiego finału, poznaliśmy reprezentanta Polski, który już niebawem uda się do Wielkiej Brytanii, by podczas 67. Konkursu Piosenki Eurowizji reprezentować nasz kraj. Kto to taki? Będziecie zachwyceni!

Eurowizja 2023 - kto z Polski? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, a wszystko dlatego, że w niedzielę 26 lutego odbyły się krajowe eliminacje na reprezentanta Polski pod hasłem "Tu bije serce Europy". Tym razem huczna impreza odbędzie się w Liverpoolu w Wielkiej Brytanii, a wśród uczestników z wielu krajów nie zabraknie reprezentanta z Polski, którego nazwisko jest już znane! To właśnie on spośród 10 wykonawców okazał się być najlepszy, dlatego lada moment będzie walczyć o zwycięstwo na międzynarodowej scenie. Kto to taki? 

Jak dobrze Polacy znają DODĘ? #EwelinaPyta

Eurowizja 2023 - reprezentant Polski

Koncert Tu bije serce Europy za nami! Podczas jego trwania w TVP1 poznaliśmy nazwisko reprezentanta Polski na Eurowizji 2023. Została nim BLANKA. To właśnie Blanka na początku maja uda się do Wielkiej Brytanii, by w Liverpoolu reprezentować nasz kraj z piosenką Solo. Serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Blanka od hitu Solo? To ona jedzie na Eurowizję 2023!

Sonda
Zgadzasz się z wynikiem?