13 posterunek

i

Autor: AKPA

quiz

Kto kogo grał w 13 Posterunku? My podajemy bohatera serialu, a Ty dopasowujesz aktora

2024-07-12 16:44

13 Posterunek to serial, który zdecydowanie poprawiał humor. Perypetie policjantów na komisariacie śledziło miliony widzów przed telewizorami i bez wątpienia wszyscy kibicowali Kasi i Czarkowi, by byli razem. Jesteś fanem serialu i myślisz, że wiesz kto wcielał się w daną rolę? W ramach zabawy przygotowaliśmy quiz o bohaterach 13 Posterunku.

13 Posterunek to klasyk wśród polskich seriali. Początkowo emitowany był na antenie Canal+ (od 1997 roku), a następnie od 1 września 1998 do 21 stycznia 2000 roku na antenie telewizji Polsat. Akcja serialu rozgrywała na komisariacie, gdzie służbę pełnili posterunkowy Cezary Cezary, nadkomisarz i komendant posterunku Władysław Słoik, starsza posterunkowa Kasia, starszy posterunkowy Arnold, starszy posterunkowy Luksus, starszy aspirant Stępień i starszy sierżant Zofia. Policjanci z każdym odcinkiem mieli ciekawą służbę, a swoimi perypetiami rozbawiali widzów przed telewizorami. Na posterunku był też obecny Pershing, czyli czworonożny przyjaciel komendanta Słoika, który nie raz był bohaterem odcinka i mimo, że się nie odzywał, również mocno poprawiał humor.

ZOBACZ TAKŻE: Kasia z 13 Posterunku już tak nie wygląda! Aleksandra Woźniak mocno się zmieniła

Pamiętacie Luksusa z "13 posterunku"? Paweł Burczyk dzisiaj nie przypomina dawnego siebie!

QUIZ 13 Posterunek - kto wcielał się w daną rolę?

Stępień, Arnold, Cezary, Kasia, Pieżchała i Jan Kot, czy wiesz kto wcielał się w te i inne role w 13 Posterunku? Choć dla wielu osób może wydawać się to banalne, to niektóre pytania mogą być podchwytliwe. Poniżej czeka na Was quiz, w którym należy dopasować do bohatera serialu aktora, który się w niego wcielał. Dobra zabawa gwarantowana!

ZOBACZ TAKŻE: Od "Randki w ciemno" po wokalistę Budki Suflera. Tak zmieniał się Jacek Kawalec

QUIZ 13 Posterunek - kto wcielał się w daną rolę?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Kto grał posterunkowego Cezarego Cezarego?