Pierwsza miłość

i

Autor: AKPA

QUIZ

Kto gra kogo w Pierwszej miłości? Quiz dla fanów polskiego serialu

2024-06-19 11:17

Pierwsza miłość to serial, który gości na antenie Polsatu od wielu lat. Widzowie z zaciekawieniem śledzą losy bohaterów Wrocławia, ale także tych, którzy mieszkają w malowniczym Wadlewie. Czy wiesz kto kogo gra w Pierwszej miłości? My pokazujemy bohatera serialu, a Ty musisz zgadnąć który aktor wciela się w tę rolę. Jesteś gotowy na dobrą zabawę?

Pierwsza miłość to jeden z ulubionych seriali Polaków, który z wyjątkiem przerwy wakacyjnej emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku. Premiera pierwszego odcinka miała miejsce dwadzieścia lat temu, a dokładnie 4 listopada 2004 roku na antenie Polsatu. Widzowie do dziś śledzą losy bohaterów z Wrocławia i Wadlewa, ale nie tylko tych których pamiętają z początku serialu, lecz także tych nowych - Anki, Igi, Julity, Białego, Melki, Jolki i Filipa. Oglądalność Pierwszej miłości cały czasu utrzymuje się na bardzo dobrym poziomie, a średnia oglądalność serialu we wrześniu 2021 roku wyniosła ponad 838 tysiąca widzów. W Pierwszej miłości od początku gra serialowa Marysia (Aneta Zając), Kinga (Aleksandrze Zienkiewicz), czy też Artur (Łukasz Płoszajski).

ZOBACZ TAKŻE: Serialowa Marlenka z Pierwszej miłości nie jest jedna. Córkę Kaliny Domańskiej grają dwie osoby!

Zagraniczne role Marcina Dorocińskiego, o których nie wiedziałeś | To Się Kręci #28

QUIZ dla fanów Pierwszej miłości

Jesteś fanem Pierwszej miłości? Oglądasz odcinki z zaciekawieniem i wiesz, kto kogo gra? Jeśli tak to poradzisz sobie z naszym quizem śpiewająco. Poniżej czeka na Ciebie dziesięciu bohaterów serialu, a Ty musisz wybrać kto wciela się w rolę Marii Domańskiej, Grażyny Weksler, Jakuba Wenerskiego i nie tylko! 10/10 tylko dla prawdziwych fanów Pierwszej miłości - sprawdź czy zaliczasz się do tego grona.

ZOBACZ TAKŻE: Tak w młodości wyglądała Grażyna Wolszczak. Aktorka "Pierwszej miłości" mocno się zmieniła

Pierwsza miłość - kto gra kogo w serialu? Quiz dla fanów serialu

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego: kto wciela się w postać Marysi Domańskiej (dawniej Radosz)??