Krzysztof Ibisz

i

Autor: AKPA Krzysztof Ibisz

GWIAZDY

Krzysztof Ibisz - wiek, reklama, piosenka, dzieci, żona, operacje, zęby, wykształcenie, Instagram

2024-03-17 20:04

Krzysztof Ibisz to znany prezenter Telewizji Polsat. To on od lat prowadzi Taniec z Gwiazdami, występuje w roli prowadzącego podczas wielkich koncertów, a we wcześniejszych latach prowadził teleturniej Awantura o kasę. Ile ma lat? Czy ma dzieci? Najważniejsze informacje o Krzysztofie Ibiszu - prywatnie i nie tylko, znajdziesz w poniższym artykule.

Spis treści

  1. Krzysztof Ibisz - wiek, wzrost
  2. Krzysztof Ibisz - wykształcenie
  3. Krzysztof Ibisz - żona, dzieci
  4. Krzysztof Ibisz - operacje, zęby
  5. Krzysztof Ibisz - reklama
  6. Krzysztof Ibisz - Instagram

Krzysztof Ibisz - wiek, reklama, piosenka, dzieci, żona, operacje, zęby, wykształcenie, Instagram: takie frazy są najczęściej wyszukiwane w sieci przez internautów. Krzysztof Ibisz to nie tylko prezenter telewizyjny, którego wszyscy bardzo dobrze znają z Telewizji Polsat, ale także aktor, producent, przedsiębiorca i polityk. Jego kariera rozpoczęła się 1987 roku, gdzie debiutował jako aktor teatralny. W latach 1991-1993 Krzysztof Ibisz był posłem na Sejm I kadencji wybranym z listy Polskiej Partii Przyjaciół Piwa i należał do tzw. frakcji Małe Piwo, przekształconej w Koło Poselskie Spolegliwość. W 1993 rozpoczął pracę jako prezenter w Telewizji Polskiej i tak zostało do dziś. Ibisz prowadzi wiele wydarzeń, programów i nie tylko! Nazywany jest "ikoną nieśmiertelności" ze względu na swój młody wygląd i co ciekawe, wiele osób żartuje że staje się on z każdym rokiem młodszy.

Od mamy Roxie Węgiel ciężko oderwać wzrok! Wygląda jak starsza siostra piosenkarki

Krzysztof Ibisz - wiek, wzrost

Ile lat ma Krzysztof Ibisz? Prezenter telewizyjny urodził się 25 lutego 1965 w Warszawie. Jak łatwo można obliczyć w 2024 roku skończył 60 lat. Internautów ciekawi także wzrost Krzysztofa Ibisza. Mężczyzna mierzy 188 cm.

Krzysztof Ibisz - wykształcenie

Kim z wykształcenia jest Krzysztof Ibisz? Prezenter w 1988 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi. W 1998 został absolwentem studiów podyplomowych w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Krzysztof Ibisz - żona, dzieci

Czy Krzysztof Ibisz ma żonę? Okazuje się, że jego życie uczuciowe jest naprawdę bogate. W latach 1998-2004 był mężem dziennikarki Anny Zejdler, z którą ma syna Maksymiliana. Od 2005 do 2009 był żonaty z aktorką Anną Nowak-Ibisz, z którą ma syna Vincenta. Oba małżeństwa zakończyły się rozwodem, a w 2021 roku Krzysztof Ibisz zawarł związek małżeński z Joanną Kudzbalską, z którą ma syna Borysa.

Krzysztof Ibisz - operacje, zęby

Krzysztof Ibisz zachwyca wszystkich młodzieńczą urodą i białymi zębami. Wiele osób uważa, że nie wygląda na swój wiek, ponieważ od lat poddaje się operacjom plastycznym. Jak jest naprawdę? Tego nie wiemy. Wiemy jednak, że prezenter telewizyjny uważa operacje plastyczne za niepokojący trend, o czym powiedział w kilku wywiadach.

Krzysztof Ibisz - reklama

Piosenka Krzysztofa Ibisza to istny hit internetu! Prezenter wziął udział w specjalnej reklamie pasty do zębów, a w najnowszym spocie można zobaczyć nie tylko jego białe zęby, kocie ruchy ale także można usłyszeć jak śpiewa. Wideo stało się viralem w sieci, a Krzysztof Ibisz został jeszcze większą gwiazdą niż dotychczas. Skąd pomysł na reklamę pasty do zębów? Tutaj powód jest banalny - w końcu jego uśmiech jest naprawdę śnieżnobiały!

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Ibisz śpiewa i szaleje jak nigdy. Tego występu nie da się 'odzobaczyć'!

Krzysztof Ibisz - Instagram

Krzysztof Ibisz jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu pod nazwą @krzysztof_ibisz_official.

Sonda
Lubisz Krzysztofa Ibisza?