Krzysztof Cugowski stanął za Dawidem Podsiadło. Nie można tak robić

i

Autor: AKPA

afera

Krzysztof Cugowski stanął za Dawidem Podsiadło. "Nie można tak robić"

2024-07-10 8:18

Dawid Podsiadło to jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce. Fani kochają go za jego szczerość i muzykę, którą tworzy od serca. Jak przystało na bycie popularnym, artysta musi mierzyć się również z wszechobecnym hejtem. Sam, ma jednak do siebie spory dystans. W jego obronie stanął tym razem Krzysztof Cugowski - wieloletni wokalista Budki Suflera. O co dokładnie chodzi i dlaczego musiał go bronić?

Dawid Podsiadło to młody i niezwykle utalentowany artysta. Wszystko zaczęło się w 2012 roku, kiedy zwyciężył w drugiej edycji "X Factor". Artysta chętnie pokazuje swoje życie na social mediach, a liczba jego obserwatorów na Instagramie, przekroczyła 642 tysiące. Artysta oprócz tego, że przez wielu jest kochany, mierzy się również z hejtem. W ostatnim czasie dosyć nieprzyjemnie, karierę Podsiadły skomentował Maciej Maleńczuk. W jego obronie stanął sam Krzysztof Cugowski. Podsiadło został skrytykowany przez Macieja Maleńczuka. O co dokładnie poszło? Przekonajcie się sami.

Dawid Podsiadło przekazał radosną nowinę. „Są takie momenty, na które czekasz całe życie”

Krzysztof Cugowski stanął w obronie Dawida Podsiadło

Dawid Podsiadło to jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce. Z powodzeniem wyprzedaje największe stadiony w kraju. Na jego koncerty przychodzą dziesiątki tysięcy osób. Całkiem niedawno zakończył koncertowy maraton po Polsce. Artystka spotkał się jednak z krytyką Macieja Maleńczuka, któremu najwidoczniej nie podoba się sława Podsiadły. "Nie podoba mi się, że Podsiadło zapełnia stadiony, z kolei sanah może je zapełniać. Podsiadło mi się nie podoba. Uważam, że jest merkantylny do szpiku kości. (...) Jako młody człowiek mógłby, chociaż otrzeć się o coś ku**a ambitniejszego. Generalnie jest to zdolny chłopak. Tam się wszystko zgadza. Ale nie jest wart tego, żeby zapełniać stadiony" - mówił Maleńczuk w rozmowie z Marcinem Mellerem w "Eska Rock". Okazuje się, że w obronie Dawida stanął nawet Krzysztof Cugowski. "Staram się nikomu nie zazdrościć. Dzisiaj są inne czasy, inni artyści, a komentowanie kolegów z branży uważam za bardzo nieeleganckie. Słyszałem wypociny jakiegoś piosenkarza na temat Podsiadły. (...) W języku angielskim jest dobre określenie na takie zachowanie »disgusting« (obrzydliwe). Nie można tak robić. Jestem pełen podziwu dla Podsiadły, że w ten sposób wykorzystuje możliwości, które teraz mają artyści" - powiedział wieloletni wokalisty Budki Suflera w rozmowie z serwisem "Sportowe Fakty". "Szanuję młodych piosenkarzy jak Podsiadło czy sanah, że kilka razy w roku są w stanie zapełniać wielkie stadiony. Ich muzyka to nie moja bajka, ale artystę zawsze klasyfikuje publiczność, a w ich przypadku robi to na tyle zdecydowanie, że nie ma sensu o tym dłużej dyskutować" - dodał stanowczo Cugowski. Wygląda na to, że nie wszystkim podoba się fakt, że inny artysta odnosi wielki sukces. Być może to zazdrość, być może niezrozumienie świata i następujących po sobie kolei rzeczy. Jedno jest pewne. Dawid Podsiadło jest jednym z największych i najpopularniejszych artystów w kraju. Temu nie da się zaprzeczyć.

Maleńczuk w ostrych słowach o Podsiadło. Dawid odpowiedział w dość zabawny sposób

Dawid Podsiadło to polski kompozytor, piosenkarz oraz multiinstrumentalista. Na swoim koncie ma 18 nominacji do nagród Fryderyków, z czego 12 to wygrane. Urodził się 23 maja 1993 roku w Dąbrowie Górniczej. W swojej dyskografii ma 4 albumy studyjne: "Comfort and Happiness" (2013), "Annoyance and Disappointment" (2015), "Małomiasteczkowy" (2018) oraz "Lata dwudzieste" (2022). Podsiadło pobił rekord Polski i wyprzedał bilety (60 tysięcy) na Stadion Narodowy - w zaledwie 3 godziny.

Dawid Podsiadło wrócił na stadiony! Muzyk odniósł się do słów Macieja Maleńczuka
Źródło: Krzysztof Cugowski stanął za Dawidem Podsiadło. "Nie można tak robić"