Viki Gabor

i

Autor: Materiały Prasowe

Koncertowe Superhero od Viki Gabor jest lepsze niż oryginał?! Fani są w szoku!

2021-07-20 13:58

Viki Gabor pędzi przez branżę muzyczną w mgnieniu oka. Coraz częściej koncertuje, robiąc przy tym ogromne show. Tak było również w przypadku Wakacyjnej Trasy Dwójki w Świnoujściu, gdzie po prostu dała czadu! Czy wersja Superhero, którą tam zaśpiewała jest lepsza od oryginału? Fani są pod ogromnym wrażeniem!

Viki Gabor to jedna z popularniejszych nastolatek w naszym kraju. Wszystko zaczęło się w 2019 roku, kiedy to pojawiła się w The Voice Kids i oczarowała nie tylko jurorów, ale również publiczność. Choć nie wygrała show, stała się reprezentantką 17. Eurowizji Junior, którą oczywiście wygrała. Towarzyszył jej wtedy singiel Superhero, który został wydany nakładem wytwórni Universal Music Polska. Przy eurowizyjnej piosence, która stała się hitem pracowali między innymi: Patryk Kumór, Dominic Buczkowski-Wojtaszek oraz Małgorzta Uściłowska, znana wszystkim jako Lanberry. Właśnie wtedy wszystko się zaczęło, a Superhero stał się wielkim hitem, którego nie brakuje na przeróżnych imprezach i koncertach.

Jeszcze nie tak dawno, ponieważ 10 lipca Viki Gabor skończyła 14-lat, a w dodatku wystąpiła na koncercie Wakacyjnej Trasy Dwójki. Podczas muzycznego wydarzenia dała show na scenie śpiewając swój hitowy, eurowizyjny kawałek Superhero, czym zaskoczyła dosłownie wszystkich!

Viki Gabor ma miliony fanów, którzy zasypują ją wiadomościami. Czy ma czas, żeby im odpisać?

Viki Gabor - Superhero

Podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki nie mogło zabraknąć piosenki Superhero. Viki Gabor wyszła na scenę w pudrowo-różowym garniturze i po prostu dała czadu! Co ciekawe, już od pierwszej sekundy można było wyczuć, że jest to nieco inna wersja niż oryginał. Viki Gabor dorasta i słychać to także w jej twórczości, co zauważyli fani.

- ale jej głos już dorasta ??

- Viki twój głos dorasta i jest inny

- Dojrzalszy coraz bardziej głos

Viki Gabor choć ma dopiero 14-lat to wiele osób wróży jej niesamowitą karierę. Poniżej możecie posłuchać wersji Superhero z koncertu lato, muzyka, zabawa. Będziecie zaskoczeni!

Która piosenka Viki Gabor pasuje do Ciebie najbardziej?

Pytanie 1 z 8
Na co dzień jestem osobą, która:
Źródło: Koncertowe Superhero od Viki Gabor jest lepsze niż oryginał?! Fani są w szoku!