Koncert Ekipy na YouTube: kiedy oglądać w internecie?

i

Autor: RADIO ESKA Koncert Ekipy na YouTube: kiedy oglądać w internecie?

Koncert Ekipy na YouTube: kiedy oglądać w internecie? Kiedy koncert Ekipy online?

2021-08-12 12:08

W niedzielę, 8 sierpnia 2021 roku, na płycie lotniska w Krakowie Ekipa zagrała swój pierwszy koncert, na którym pojawiły się osoby z kolekcjonerskimi biletami zakupionymi w premium boxach. 1000 osób oglądało muzyczne widowisko przygotowane przez Friza i jego przyjaciół. Kiedy będzie można oglądać w internecie?

Koncert Ekipy na YouTube. To wydarzenie przejdzie do historii polskiej sceny muzycznej. Grupa Youtuberów przez kilka miesięcy nagrywała swój debiutancki album we współpracy z Donatanem, Cleo i B.R.O. Premiera wydawnictwa miała miejsce w czerwcu 2021 roku i to właśnie wtedy miał odbyć się pierwszy koncert. Jednak Ekipa Friza postanowiła przełożyć muzyczne show. W niedzielę, 8 sierpnia 2021 roku. na krakowskim lotnisku najpierw Karol Wiśniewski z przyjaciółmi przyleciał helikopterem, a następnie zaśpiewali utwory z płyty Ekipa - Sezon 3. Gościem specjalnym był również raper Jakub B.R.O Birecki.

Alicja Szemplińska ma głos jak anioł! Nowe nagranie wywołuje ciarki

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

Koncert Ekipy na YouTube: kiedy koncert Ekipy online?

Każdy kto był na koncercie Ekipy z ogromną chęcią chciałbym zobaczyć muzyczne show ponownie. Okazuje się, że Friz zdradził w relacji na swoim Instagramie, że pojawi się cała relacja z tego wydarzenia. Koncert Ekipy online, wszystko wskazuje na to, że zostanie opublikowany już niedługo na kanale EKIPA. Jak tylko pojawi się informacja kiedy dokładnie, poinformujemy Was o tym w tym artykule.

Źródło: Koncert Ekipy na YouTube: kiedy oglądać w internecie? Kiedy koncert Ekipy online?