Steffen Möller / Szymon Wydra / Tola Szlagowska

i

Autor: WBF

Kiedyś kochała ich cała Polska - teraz nikt o nich nie pamięta. Co robią dzisiaj zapomniane gwiazdy?

2022-03-13 18:51

Świat o nich zapomniał, a kiedyś to były przecież najpopularniejsze nazwiska w Polsce. Te osoby miały wszystko - talent, popularność i przede wszystkim sympatię widzów. Teraz już nikt o nich nie pamięta. Co robią dzisiaj zapomniane gwiazdy?

Zapomniane gwiazdy. Pamiętacie te nazwiska? Kilka lat temu pojawiały się na pierwszych stronach gazet lub podbijały telewizyjne stacje swoimi przebojami. To właśnie te osoby były na ustach większości Polaków. Grały w filmach, występowały na festiwalach, aż nagle zniknęły i odcięły się od show-biznesu. Kiedyś kochał ich cały kraj - dzisiaj już nikt o nich nie pamięta. O kim mowa? Przeczytajcie poniżej.

ESKA XD #043 - MUZYCZNE SHOW, POJAZDY WOJSKOWE, SERIALE, DUET Z ROSJI

Gabriel Fleszar

Twórca jednego przeboju. Jego piosenka „Kroplą deszczu” podbijała wszystkie serca i stacje radiowe w kraju. Miał wtedy 20 lat. Kiedy wszyscy o nim zapomnieli, to próbował o sobie przypomnieć w 2011 roku, gdzie pojawił się w „The Voice of Poland”. Był mocno uzależniony od papierosów i gier komputerowych. Dzisiaj jeździ po szkołach w całym kraju, gdzie opowiada o swojej walce z uzależnieniami i pomaga młodzieży. Podczas tych występów również śpiewa i gra na gitarze.

Manuela Michalak

Manuela była jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek pierwszej edycji Big Brothera. Program dał jej niezwykłą popularność. Fani uwielbiali jej śmiech i specyficzne poczucie humoru. Po programie korzystała jeszcze ze sławy, ale ostatecznie porzuciła to i zajęła się sprzedażą suplementów diety. Prowadzi również salon fryzjerski w Luboniu.

Sonda
Jak często wracasz do starych piosenek?

Ewa Sonnet 

Wokalistka, gwiazda pop i modelka topless. Ewa Sonnet była na ustach wszystkich. W 2005 jej talent odkrył lider Varius Manx, a rok później wydała album „Nielegalna”. Pojawiła się również w telewizyjnym show „Gwiazdy tańczą na lodzie”. Sonnet porzuciła muzykę, wyjechała z kraju i została fotomodelką na pełen etat.

Steffen Möller

Wszyscy mogliśmy podziwiać Steffena w programie „Europa da się lubić” i serialu „M jak miłość”. Był wtedy wielką gwiazdą i cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony fanów. Ostatecznie postanowił zakończyć medialną karierę i wrócił do Niemiec. Warszawskiego mieszkania jednak nie sprzedał, więc istnieje szansa, że jeszcze wróci do Polski, ale już na pewno nie do telewizji.

Szymon Wydra

Szymon Wydra był jedną z największych muzycznych gwiazd. Występował na festiwalach, pojawiał się w telewizji, a jego „Jak ja jej to powiem”, „Życie jak poemat” i „Teraz wiem (Do nieba nie chodzę)” to były najchętniej słuchane piosenki w Polsce. Muzyk dalej koncertuje, ale znacznie przystopował z karierą. Bardziej poświęca się swojej rodzinie. Jest szczęśliwym ojcem i mężem.

Dziewczyny z Blog 27

Pamiętacie Blog 27? Polski zespół muzyczny założony w 2005 roku przez nastoletnie wokalistki Tolę Szlagowską i Alicję Boratyn, które długo królowały na listach przebojów. "Uh la la la" i 'Hey Boy" to największe hity tego kobiecego duetu. Obecnie obie dziewczyny utrzymują sporadyczny kontakt. Tola próbuje ponownie podbić rynek muzyczny i dzieli czas między Warszawę a Los Angeles. Alicja skończyła Kulturoznawstwo, pracowała jako kelnerka, a później podjęła pracę managerki w jednej z restauracji.

Źródło: Kiedyś kochała ich cała Polska - teraz nikt o nich nie pamięta. Co robią dzisiaj zapomniane gwiazdy?