Blanka

i

Autor: AKPA

Kiedy Polska na Eurowizji 2023? Data i godzina występu Blanki w finale

Przed nami finał Eurowizji. W Liverpoolu 13 maja na scenie zaprezentuje się ponownie Blanka z piosenką Solo. Wokalistka powalczy o pierwsze miejsce największego konkursu muzycznego na świecie. O której godzinie występ Blanki na Eurowizji 2023? Sprawdziliśmy o której śpiewa Polska w finale!

Eurowizja 2023 - kiedy Polska? Odpowiedzi na to pytanie poszukują wszyscy internauci, którzy chcą kibicować polskiej reprezentantce w finale. W tym roku nasz kraj na Eurowizji reprezentuje Blanka z piosenką Solo. 23-letnia wokalistka zaprezentowała się w drugim półfinale konkursu, który odbył się w czwartek, 11 maja. Eksperci śledzący przebieg wydarzenia nie mieli wątpliwości, że polska wokalistka ma spore szanse na awans na odbywający się dwa dni później finału.Blanka podczas półfinału zaprezentowała się na scenie jako 9 i skradła serca widzów. Teraz zobaczymy ją w wielkim finale, gdzie będzie walczyć o zwycięstwo! Sprawdźcie, o której Blanka zaśpiewa Solo w finale na eurowizyjnej scenie.

Eurowizja 2023 - kto w finale? Kto zaśpiewa 13 maja? [WYNIKI]

Oni też reprezentowali Polskę na Eurowizji!

Eurowizja 2023 - kiedy Polska?

Blanka wystąpi w finale Eurowizji 2023. Wokalistka zaprezentuje się na scenie z numerem 4. Nasza reprezentantka pojawi się na scenie około godziny 21:15 - 21:20. Warto jednak włączyć transmisję wcześniej.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2023 - głosowanie online. Jak oddać głos przez internet?

Sonda
Występ Blanki na Eurowizji 2023 - czy Ci się podoba?