GWIAZDY

Katarzyna Skrzynecka wywijała w Tańcu z Gwiazdami, a potem dostała awans. Już wtedy miała dobre relacje z Gąsowskim

2024-03-12 15:47

Czy wiesz, że Katarzyna Skrzynecka była uczestniczką pierwszej edycji Tańca z Gwiazdami. Wówczas program emitowany był na antenie Telewizji TVN. Następnie Skrzynecka otrzymała awans i... została prowadzącą tanecznego show i podobnie jak teraz Paulina Sykut-Jeżyna, zaskakiwała sukienkami i kreacjami.

Katarzyna Skrzynecka to najpopularniejsza gwiazda polskiej telewizji i teatru. Aktorka, prezenterka telewizyjna i utalentowana piosenkarka. Jako aktorka zaliczyła swój debiut w 1985 roku rolą w filmie "Pewnego letniego dnia", natomiast jeśli chodzi o muzykę, miało to miejsce w 1990 roku. Wówczas za interpretację utworu Włodzimierza Korcza "Spacer w chmurach", zdobyła Nagrodę im. Anny Jantar. Do najważniejszych ról w karierze Skrzyneckiej należą występy w spektaklach teatralnych: Metro, Evita i Chicago, a także w serialach o tytułach: "Wow", "Bao-Bab", czyli zielono mi,"Bulionerzy" i "Kopciuszek". Nie można również zapomnieć o programie Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym artystka brała udział jako uczestniczka, a później zasiadała na fotelu jurora od drugiej do siedemnastej edycji. To jednak nie koniec! Podobna sytuacja miała miejsce lata temu w Tańcu z Gwiazdami.

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Skrzynecka kiedyś i dziś. Tak w młodości wyglądała polska gwiazda!

Ramówka Polsatu Katarzyna Skrzynecka Wywiad Eska

Katarzyna Skrzynecka w Tańcu z Gwiazdami. Dawała czadu!

Katarzyna Skrzynecka lata temu brała udział w Tańcu z Gwiazdami. Aktorka w 2005 roku, była uczestniczką pierwszej edycji programu rozrywkowego TVN. Wówczas tworzyła parę z Marcinem Hakielem. Następnie od jesieni 2005 roku współprowadziła kolejnych jedenaście edycji programu, za co w 2006 i 2007 była nominowana do Telekamery w kategorii "rozrywka". Skrzynecka prowadziła Taniec z Gwiazdami na TVN-nie najpierw przez cztery edycje z Hubertem Urbańskim, a później aż siedem edycji z Piotrem Gąsowskim. Wiedzieliście o tym?