Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przyspieszyli decyzję o ślubie!? Powodem ma być bliska osoba!

i

Autor: Akpa

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przyspieszyli decyzję o ślubie!? Powodem ma być bliska osoba!

2023-08-09 10:56

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są w sobie szaleńczo zakochani. Para traktuje się naprawdę poważnie. Pogłoski o ślubie słychać było już niejednokrotnie. Teraz okazuje się, że być może w najbliższym czasie postanowią sprawić, ze ich związek będzie formalny. Mówi się, że powodem jest bliska osoba Kasi Cichopek!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odnaleźli prawdziwe szczęście, kiedy odkryli, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Uwielbiają dzielić się swoją radością z innymi. Chętnie dodają wspólne zdjęcia, pokazują się razem na ściankach i w mediach społecznościowych. Praktycznie cała Polska czeka na ich ślub. Można się spodziewać, że o tym wydarzeniu będzie naprawdę głośno! Choć nie tak dawno słychać było pogłoski, że na ten moment trzeba będzie trochę poczekać, teraz okazuje się, że być może stanie się to znacznie szybciej. Powodem ku tej decyzji ma być bliska osoba z otoczenia Kasi Cichopek. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Cichopek stawia na naturalność. Nie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej?

Shake Your Eska #28 | Wolf

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski - ślub

Ślub Katarzyny Cichopek z Maciejem Kurzajewskim będzie wielkim wydarzeniem. Okazuje się, że być może para zakochanych postanowi nieco wcześniej sformalizować swój związek. Według informatora Super Expressu Kasia Cichopek może chcieć nieco przyspieszyć ten moment. Ma robić to dla swojej babci, która niedawno skończyła 100 lat. Ponoć marzy o tym, aby zobaczyć swoją wnuczkę w sukni ślubnej z mężczyzną, którego szczerze kocha.

ZOBACZ TAKŻE: Te gwiazdy ukryły swój ślub przed światem. 7 najcichszych ślubów ostatnich lat

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski - relacja

Plotki o związku Katarzyny Cichopek z Maciejem Kurzajewskim pojawiły się na długo przed tym, jak para to potwierdziła. Zrobili to dopiero pod koniec 2022 roku. Od tej pory chętnie brylują na czerwonych dywanach, dodają wspólne zdjęcia. Widać, że naprawdę mocno się wspierają. Wygląda na to, że teraz nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na ślub i życzyć im mnóstwo miłości!

Jak dobrze znasz polski show-biznes? Sprawdź, co pamiętasz! [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Kto zaczął konflikt Edyty Górniak i Dody?
Źródło: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przyspieszyli decyzję o ślubie!? Powodem ma być bliska osoba!