KIEDYŚ I DZIŚ

Kasia z 13 Posterunku już tak nie wygląda! Aleksandra Woźniak mocno się zmieniła

2024-07-15 10:51

13 Posterunek to jeden z najchętniej oglądanych seriali, który za każdym razem wywoływał wiele radości i śmiechu. Pamiętacie policjantkę Kasię, która kusiła wszystkich swoimi długimi i zgrabnymi nogami? W tę rolę wcielała się Aleksandra Woźniak, która skończyła 49 lat. Jak dziś wygląda i co robi? Będziecie w szoku!

Do klasyków polskich seriali z dawnych lat, bez żadnego ale zalicza się 13 Posterunek. To polski serial komediowy, który emitowany był przez rok (od 1997) najpierw w Canal+, a następnie od 1 września 1998 do 21 stycznia 2000 roku na antenie telewizji Polsat. Widzowie w mgnieniu oka pokochali wątek o szalonych posterunkowych, których za każdym razem spotykały komiczne sytuacje. W rolach głównych wystąpili Cezary Pazura, jako posterunkowy Cezary Cezary, nadkomisarz i komendant posterunku Władysław Słoik, którego grał Marek Perepeczko, a także starsza posterunkowa Kasia, w którą wcielała się Aleksandra Woźniak, a właściwie to Aleksandra Woźniak-Miszewska. Choć kiedyś serialowa Kasia była jedną z popularniejszych i najbardziej lubianych aktorek, to dziś nie stawia już aktorstwa na pierwszym miejscu.

Obsada „Miodowych lat” kiedyś i dziś. Tak zmienili się bohaterowie kultowego serialu

Kasia z 13 Posterunku kiedyś i dziś

Aleksandra Woźniak porzuciła karierę aktorską w 2020 roku, a jej ostatnia rola miała miejsce w serialu TVP2 - Barwy Szczęścia. Od tamtej pory była aktorka unika życia w social mediach, a dodatkowo żyje z dala od blasku fleszy. Jak wiadomo Aleksandra Woźniak oddała się na dobre swojej drugiej pasji - psychologii. Na co dzień jest psychoterapeutką i panią psycholog, specjalizującą się między innymi w borderline, nerwicy, depresji i fobii społecznej w jednym z gdańskich ośrodków. 

ZOBACZ TAKŻE: To dla niej uciekł sprzed ołtarza. Wiemy kim jest żona Tomasza Szczepanika

Zastanawiacie się jak dziś wygląda serialowa Kasia z 13 Posterunku, która zawsze kusiła mężczyzn swoimi długimi nogami? Aleksandra Woźniak ma dziś 49 lat i wygląda na to, że wcale się nie zmieniła! Wciąż na jej twarzy gości niesamowita, promienna młodość, a w dodatku nadal widzimy ją w charakterystycznym blond kucyku. Najświeższych zdjęć byłej aktorki na próżno szukać w internecie, ponieważ jak już wyżej wspominaliśmy, unika ona życia w social mediach. Jeśli jednak wciąż ciekawi Was to, jak dziś wygląda starsza posterunkowa Kasia, możecie zobaczyć jej niektóre zdjęcia z niedalekiej przeszłości na instagramowym fan clubie. Oprócz tego byłą aktorkę można znaleźć także stronie “Znany Lekarz”. Aleksandra Woźniak wygląda niemalże identycznie, jak za czasów 13 Posterunku.