MIŁEGO DNIA

Kartki na dzień dobry w poniedziałek. Obrazki na miłe rozpoczęcie dnia

2024-07-15 8:08

Nastał nowy tydzień, a wraz z nim nowe możliwości i przygody. Poniedziałek warto rozpocząć nie tylko od smacznej kawy, ale także od uśmiechu na twarzy! Można go wywołać między innymi poprzez dobre słowo. To nic nie kosztuje, a może umilić dzień niejednej osobie.

Obrazki na dzień dobry w poniedziałek są niesamowicie ciepłą formą powitania nowego tygodnia. Dodają otuchy, wywołują uśmiech na twarzy i są po prostu miłe. Codziennie mamy dużo na głowie - praca, szkoła, dom, zakupy i nie tylko. W tym wszystkim potrafimy zapomnieć o naszych bliskich, którzy choć są obok, mogą czuć się bardzo samotni. Warto w tym całym zgiełku pamiętać o drobnych gestach, które nic nie kosztują. Mowa tu przede wszystkim o dobrym słowie, komplementach i pochwałach, które budują poczucie własnej wartości. W ostatnim czasie popularną formą wyrażania szacunku bliskim stały się kartki na dzień dobry z życzeniami. Proste "miłego dnia" opatrzone zdjęciem kawy, potrafi zdziałać cuda i wywołać uśmiech na twarzy!

ZOBACZ TAKŻE: Messenger usunie wiadomości starsze niż 90 dni. Co zrobić by zachować stare konwersacje i pliki?

Tak kiedyś wyglądała Katarzyna Dowbor! Zobacz jak zmieniła się przez lata ulubienica widzów! | ESKA 2

Dzień dobry miłego poniedziałku - kartki

Dzień dobry w poniedziałek, miłego dnia - niby takie proste słowa, a potrafią zdziałać cuda. Warto rozpocząć nowy dzień od dobrego uczynku. Nie musi to być pomoc drugiej osobie, ale danie dobrego słowa. W tym wszystkim pomogą Ci kartki na dzień dobry w poniedziałek, które znajdziesz w naszej galerii. Są kolorowe, ciepłe i miłe, a osoba obdarowana z pewnością będzie miała dobry dzień, a uśmiech nie będzie schodził jej z twarzy! Taki obrazek na dzień dobry możesz wysłać za pośrednictwem wiadomości MMS, wstawić na swoją tablicę na Facebooku lub wysłać wiadomość poprzez WhatsApp lub Messenger. Do dzieła!