KIEDYŚ I DZIŚ

Kamil Bednarek zaczynał w Mam Talent. Dziś jest mężem i zmienił wizerunek

2024-06-17 10:06

Kamil Bednarek zajął drugie miejsce w trzeciej edycji programu Mam Talent. Od tamtej pory jego kariera nabrała wiatru w żagle, a w jego życiu zaszło wiele zmian. Dziś pokazuje się bez dredów i co ciekawe, zmienił się jego stan cywilny. Sprawdziliśmy, co u niego słychać.

Kamil Bednarek w 2010 roku wziął sprawy w swoje ręce i udał się na casting do trzeciej edycji programu Mam Talent. Z powodzeniem przeszedł casting, a w kolejnych etapach piął się do góry. Artysta doszedł do finału i ostatecznie zajął drugie miejsce, przegrywając wówczas z Magdaleną Welc. Mimo iż nie stanął na podium, jego kariera nabrała wiatru w żagle i dziś, może pochwalić się wieloma osiągnięciami. Wydaje piosenki, koncertuje, udziela wywiadów i co ciekawe miał okazję sam oceniać innych uczestników! W 2019 roku był jednym z trenerów dziesiątej edycji programu rozrywkowego TVP2 The Voice of Poland, a widzowie go uwielbiali.

Julia Wieniawa o Walentynkach i „Mam talent”. Agnieszka Chylińska sama ją wybrała! | Wywiady ESKA

Kamil Bednarek kiedyś i dziś

Kamil Bednarek a przestrzeni lat przeszedł ogromną metamorfozę. Wiele osób pamięta go z czasów Mam Talent, gdzie na jego głowie były dredy. Co prawda fryzura opadała na tył szyi, ale zdecydowanie był to znak rozpoznawczy artysty i mocno kojarzył się ze stylem reggae, który wykonuje. Po wielu latach muzyk postanowił ściąć swoje dredy i postawił na krótką fryzurę, układaną na żel. Jakby tego było mało, Kamil Bednarek nie tylko zmienił swój wizerunek, ale także status w związku. Artysta wziął ślub, a wybranką jego serca jest niejaka Pamela. To dla niej napisał piosenkę "Tu jesteś". Szczęściara, co nie? Zdjęcia Kamila Bednarka z czasów Mam Talent, jak i te teraźniejsze znajdziecie w naszej galerii poniżej.