Kajra

i

Autor: WBF

Kajra i Rafał Maserak parą Tańca z gwiazdami 2021! "Sławomir się cieszy"

2021-08-12 9:50

Oto i oni - ostatnia para Tańca z gwiazdami 2021. Po wielu dniach ujawniania tanecznych partnerów uczestników jesiennej edycji show poznaliśmy już wszystkich, którzy zatańczą na parkiecie Polsatu. W czwartek twórcy zdradzili partnera dla Magdaleny Kajrowicz. Został nim sam Rafał Maserak. Jak Kajra czuje się z tym wyborem?

Oficjalnie już poznaliśmy wszystkie pary Tańca z gwiazdami 2021. Od wielu dni Polsat publikował zabawne filmiki, na których uczestnicy przedstawiali tancerzy, z którymi będą pląsać na parkiecie show. Najdłużej ze wszystkich swojego partnera musiała ukrywać Magdalena Kajrowicz. W końcu przyszedł czas również na nią - Kajra zatańczy z Rafałem Maserakiem.

Co ciekawe, żona Sławomira nie ukrywała, że najbardziej chciałaby zatańczyć z Jackiem Jeschke. Gdy więc twórcy Tańca z gwiazdami 2021 zdradzili, że Jacek zatańczy z Sylwią Bombą, fani nie kryli zdziwienia. Kajra otrzymała jednak godnego zastępcę, który na ma swoim koncie dwa zwycięstwa i od lat jest jednym z najbardziej lubianych tancerzy z programu.

Kajra i Rafał Maserak parą

Wymarzyłam sobie absolutnie Jacka Jeschke, mistrz świata, cudowny, wspaniały. Miał mieć poczucie humoru, dystans, umieć mnie poprowadzić, złapać... i jest i on.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Najlepiej na świecie, Sławomir bardzo się cieszy i ja też!

- powiedziała na nagraniu Kajra, po czym z szafy wyskoczył... Rafał Maserak. Na pierwszy rzut oka widać już jednak, że energia tych dwoje doskonale się uzupełnia i nie ma wątpliwości, że będą mieli ze sobą dużo śmiechu na sali tanecznej.

- dodała roześmiana Kajra.

Mają szansę na zwycięstwo?

Źródło: Kajra i Rafał Maserak parą Tańca z gwiazdami 2021! "Sławomir się cieszy"