Justin Timberlake

i

Autor: Sony Music Polska Justin Timberlake został aresztowany.

Skandal

Justin Timberlake w kajdankach! Materiały z aresztowania piosenkarza trafiły do internetu

2024-06-19 11:59

Justin Timberlake został aresztowany za jazdę po alkoholu. To z pewnością jeden z największych skandali w całej karierze "księcia popu". Piosenkarz, który już niedługo ma zagrać dwa koncert w Polsce, został zatrzymany w okolicach Nowego Jorku. Do sieci trafiło jego zdjęcie policyjne oraz ujęcie, na którym widać go z kajdankami na rękach.

Justin Timberlake ma duży problem. Mężczyzna został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu. Artysta miał spędzić wieczór w lokalnym hotelu w towarzystwie swoich przyjaciół, a następnie wsiąść za kierownicę. Szybko został zauważony przez służby. Został zatrzymany i przewieziony na komisariat. Nie wiadomo jeszcze jak to wpłynie na jego trasę koncertową The Forget Tomorrow World Tour. Aktualnie "książę popu" występuje w Stanach Zjednoczonych, ale już w lipcu przyjedzie do Europy. Drugą część jego trasy mają otworzyć koncerty w Krakowie. Zanim jednak fani dowiedzą się, czy muszą obawiać się odwołania koncertów, mieli okazję zobaczyć zdjęcia idola, jakich na pewno nigdy nie chcieli widzieć. Wszystko wyciekło do sieci.

Koncert Justina Timberlake'a w Polsce zostanie odwołany? Wyznaczono datę rozprawy sądowej

To dlatego zgoliła się na łyso! Po latach Britney Spears wyznaje prawdę

Justin Timberlake aresztowany

Kilka godzin po informacji o niespodziewanym aresztowaniu Justina Timberlake'a w social mediach pojawiło się zdjęcie, na którym widać, jak piosenkarz wychodzi z budynku zakuty w kajdanki. Później policja opublikowała jego "mug shot". Obie fotografie można zobaczyć niżej w tym artykule.

Justin Timberlake w Polsce - kiedy

Jeśli nic się nie zmieni, już wkrótce Justin Timberlake zagra aż dwa koncerty w Polsce. Artysta ogłosił, że wystąpi w naszym kraju 26 i 27 lipca 2024. Oba wydarzenia odbędą się w Tauron Arenie Kraków. Wszystkie bilety na koncerty są już wyprzedane.

Źródło: Justin Timberlake w kajdankach! Materiały z aresztowania piosenkarza trafiły do internetu