Julinek Park - Sportowy Dzień Dziecka

i

Autor: materiały prasowe Julinek Park - Sportowy Dzień Dziecka

Julinek Park - Sportowy Dzień Dziecka 2022. Szykuje się moc atrakcji 4 i 5 czerwca!

2022-06-03 8:09

Sportowy Dzień Dziecka w Julinek Park. Aktywność fizyczna to wspaniałe hobby, a podczas nadchodzącego weekendu artyści i akrobaci cyrkowi udowodnią, że sportowe emocje mogą uzależnić! Sprawdźcie harmonogram Dnia Dziecka w Julinek Park.

Zdrowy styl życia i aktywne spędzanie wolnego czasu pozytywnie wpływa na samopoczucie i udowadnia, że towarzyszące sportowym zmaganiom przeżycia potrafią skutecznie poprawiać humor. Aktywność fizyczna jest uniwersalna, a co za tym idzie, sportowe hobby może bez przeszkód porwać nawet najmłodszych członków rodziny!

Podczas nadchodzącego weekendu w Julinek Park, odwiedzający przeniosą się do 1953 roku, kiedy w Warszawie odbywały się Mistrzostwa Europy w Boksie. Duża Arena Cyrkowa zmieni się z tej okazji w wielką arenę sportową, a w miejscu dawnej bazy cyrkowej pojawi się… ring bokserski! Elementy polskiej historii będą przeplatać się z pełnymi wrażeń bokserskimi zawodami. W pierwszej kolejności odbędą się zawody w boksie dzieci, a następnie widzowie w każdym wieku zyskają okazję do udziału w warsztatach bokserskich z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich bokserów - Przemysławem Saletą.

Szybkie pytania - Marien

Dzień Dziecka 2022 - Julinek Park [HARMONOGRAM 4-5 czerwca]

Sportowe wrażenia nie zakończą się na zmaganiach bokserskich - ekscytacja nie opuści widzów dzięki Cyrkowej Olimpiadzie, podczas której znani akrobaci Fundacji „Sztukmistrze” zmierzą się z… siłami grawitacji! Artyści są nie tylko kreatywni, ale też niezwykle zwinni – podczas występu odkryją na nowo znane już akrobatyczne dyscypliny i stworzą własne, które zaprezentują widzom używając nieznanych dotąd przyrządów  gimnastycznych.

Przed miłośnikami czarów i iluzji swoje magiczne talenty ujawni słynny iluzjonista Maciej Pęda. Czarodziejskie różdżki, balony, czapka maga i kolorowanki nie z tego świata, a to wszystko przeplatane ponadczasowym humorem – atrakcja wprawi w dobry nastrój widzów w każdym wieku.

Wydarzenie „Sportowy Dzień Dziecka” dofinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 HARMONOGRAM

 • 12:00 – Pokaz „Akrobatyczne Trio” w wykonaniu Fundacji „Sztukmistrze” – MAŁA SCENA
 • 12:10 – Pokaz iluzji „Ojeju! Jeju! Czarodzieju!” w wykonaniu iluzjonisty Macieja Pędy – MAŁA SCENA
 • 13:55 – Trailer filmu „1953. Walka o nadzieję” – DUŻA ARENA
 • 14:00 – Pokaz „Cyrkowa Olimpiada” w wykonaniu Fundacji „Sztukmistrze”– DUŻA ARENA
 • 15:55 – Trailer filmu „1953. Walka o nadzieję” – DUŻA ARENA
 • 16:00 – Pokaz „Cyrkowa Olimpiada” w wykonaniu Fundacji „Sztukmistrze”– DUŻA ARENA
 • 16:00 – Dyscypliny sportowe w cyrku – Janusz Sejbuk – WYSTAWA SZTUKI CYRKOWEJ
 • 16:30 – Pokaz „Stand-up Magic” w wykonaniu Macieja Pędy – MAŁA SCENA
 • 17:00 – Warsztaty hula-hop – MAŁA SCENA
 • 17:25 – Trailer filmu „1953. Walka o nadzieję” – DUŻA ARENA
 • 17:30 – Pokaz „Cyrkowa Olimpiada” w wykonaniu Fundacji „Sztukmistrze”– DUŻA ARENA
 • *13:00-14:30 – GOŚĆ SPECJALNY: Warsztaty bokserskie dla dzieci i rodziców z Przemysławem Saletą

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!

Julinek Park - Sportowy Dzień Dziecka

i

Autor: materiały prasowe Julinek Park - Sportowy Dzień Dziecka