gwiazdy

Julia Wieniawa potwierdziła rozstanie z Nikodemem Rozbickim. Nie potrafiła opanować emocji

2024-06-19 9:46

Plotki o tym, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie są już razem, krążyły po sieci od jakiegoś czasu. Aktorka i wokalistka postanowiła w końcu uciąć spekulacje, oficjalnie potwierdzając rozstanie. Jej relacja z 32-letnim gwiazdorem kina to już przeszłość.

O kryzysie w związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego huczało już od kilku tygodni. Jak podawał "Super Express", artyści oddalili się od siebie, gdy Nikodem wyleciał do Stanów Zjednoczonych, by szlifować swój aktorski talent.

Dla Julii związek na odległość kompletnie się nie sprawdza. Jest osobą, która wymaga dużo uczucia i atencji, ale też fizycznej bliskości, a tego nie dostaje. Jak sama twierdzi, w zasadzie są już tylko przyjaciółmi - donosiło cytowane przez tabloid źródło.

Teraz do plotek na temat rozstania odniosła się sama Julia Wieniawa. Podczas gali jednego z serwisów internetowych wokalistka i aktorka udzieliła wywiadowi "Pomponikowi", w którym po raz pierwszy przyznała, że nie są już z Nikodemem parą. 25-latka nie kryła swojego wzruszenia i szybko zmieniła temat.

Nikodem Rozbicki w towarzystwie pięknych koleżanek świętował urodziny w USA. Zabrakło Julii Wieniawy

Julia Wieniawa o Walentynkach i „Mam talent”. Agnieszka Chylińska sama ją wybrała! | Wywiady ESKA

Julia Wieniawa potwierdziła rozstanie

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki byli jedną z power couple polskiego show-biznesu. O tym, że mają się ku sobie, media informowały już w 2018 roku, jednak para oficjalnie potwierdziła związek dwa lata później, w 2020 roku. Pod koniec 2022 roku ogłosili rozstanie, jednak po jakimś czasie wrócili do siebie. Ich relacja nie przetrwała próby czasu. Zapytana przez reportera "Pomponika", czy plotki na temat ich rozstania są prawdziwe, odpowiedziała:

Chyba to prawda...

Gdy dopytał, czy jest singielką, wypaliła "No tak" i poprosiła o zmianę tematu.

Listen on Spreaker. Źródło: Julia Wieniawa potwierdziła rozstanie z Nikodemem Rozbickim. Nie potrafiła opanować emocji