Joanna Koroniewska

i

Autor: WBF

Joanna Koroniewska szczerze o wakacjach! “Instagram vs rzeczywistość”

2021-12-20 6:46

Joanna Koroniewska na Instagramie jest chyba jedną z najszczerszych osób, jakie można tam spotkać. Ostatnio zamiast “kolorować rzeczywistość” pokazała jak naprawdę wyglądają wakacje, które spędza z mężem. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Joanna Koroniewska swego czasu występowała w wielu serialach. Teraz skupia się na grze w teatrach, co bardzo ją satysfakcjonuje. Wraz z mężem, Maciejem Dowborem, prowadzi również ich profile, gdzie pojawiają się między innymi rozmowy ze znanymi i lubianymi osobami z show biznesu.

Treści publikowane przez Joannę Koroniewską w mediach społecznościowych są bardzo szczere. Świadczy o tym seria zdjęć, którą ostatnio aktorka opublikowała na Instagramie.

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Obecnie Joanna Koroniewska i jej mąż, Maciej Dowbor spędzają wakacje w Maladze w Hiszpanii. Nie jest tam jednak tak ciepło jak w sezonie letnim. Temperatury od 16 do 20 stopni i opady deszczu. Nadal cieplej niż u nas, ale no tropiki to nie są.

I właśnie z pogodą związany jest post aktorki. Opublikowała serię zdjęć "Instagram vs rzeczywistość", na których najpierw pozuje w stroju kąpielowym, a później w zimowym płaszczu. ;)

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Bary koktajlowe to może dobre miejsce na randkę, ale ja wolę kawiarnie. Nie wiem, czy chcę inwestować czas w randki. Na zawsze pozostanę singielką! Kim jestem?

Kiedy to pozazdrościsz koleżankom upału w tropikach. ???Rzeczywistość mocno zweryfikowała moje wyobrażenia ale od czego jest Instagram. ??

Na pocieszenie @maciej_dowbor mówi mi codziennie, że to przypadek i zawsze było tutaj cieplej. ?‍♀️?‍♀️

Jeśli pogoda w najbliższym czasie się nie zmieni może nawet wrócę do Polski wcześniej. Obrażona . I sama. ??????

Źródło: Joanna Koroniewska szczerze o wakacjach! “Instagram vs rzeczywistość”