Joanna Koroniewska pochwaliła się brzuszkiem ciążowym. Wygląda zjawiskowo!

i

Autor: Instagram @joannakoroniewska Joanna Koroniewska pochwaliła się brzuszkiem ciążowym. Wygląda zjawiskowo!

Joanna Koroniewska pochwaliła się brzuszkiem ciążowym. Wygląda zjawiskowo!

2021-05-12 9:31

Joanna Koroniewska ostatnio jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka znana z wielu ról w polskich serialach, postanowiła na swoim profilu Instagram wrzucić zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Jej fani rozpływają się jak pięknie wygląda. Koniecznie musicie zobaczyć te fotki!

Spis treści

  1. Joanna Koroniewska z ciążowym brzuszkiem!
  2. Domówka u Dowborów: kiedy i o której oglądać?

Joanna Koroniewska urodziła się 27 maja 1978 roku w Toruniu. Jest aktorką i prezenterką telewizyjną. Ukończyła PWSFTviT w Łodzi oraz Warszawską Szkołę Reklamy. W czasach szkolnych grała w toruńskim Spiętym Teatrze Spinaczy. Od 2000 przez trzynaście lat grała Małgorzatę Chodakowską w serialu M jak miłość w Telewizyjnej Dwójce. Zagrała także w filmie Mateusza Dymka Zwierzę powierzchni, który był nagradzany na festiwalach filmów niezależnych. Ma starszego o dwa lata przyrodniego brata Jacka. Od 2014 roku jest związana z Maciejem Dowborem. Mają dwie córki: Janinę i Helenę. Od marca 2021 roku, aktorka prowadzi codzienne transmisję na żywo w serwisie Instagram, na których można spotkać osobowości ze świata show-biznesu,

Sławek Uniatowski: BILETY, KONCERTY. Gdzie i kiedy? [DATA, MIEJSCE]

Te hity rozgrzeją Was w maju!

Joanna Koroniewska z ciążowym brzuszkiem!

Joanna Koroniewska jest znaną i lubianą aktorką, która zaskarbiła sobie serca widzów. Od początku pandemii koronawirusa, wraz ze swoim mężem Maciejem Dowborem prowadzą transmisję na żywo, na które zapraszają różne osobistości związane z telewizją, teatrem i polityką. Ostatnio gościem była Klaudia Halejcio i #DomówkauDowborów zmieniła nazwę na #PorodówkauDowborów. W związku z tematem rozmowy, Koroniewska postanowiła pochwalić się swoim ciążowym brzuszkiem. Wyglądała w ciąży zjawiskowo!

Domówka u Dowborów: kiedy i o której oglądać?

Domówkę u Dowborów, możecie oglądać codziennie po godzinie 22:00, na profilu @joannakoroniewska w serwisie Instagram.