Ewa Farna

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Jej życie prywatne było pod ochroną. Ewa Farna pokazała rodzinne zdjęcia

2024-04-02 14:02

Ewa Farna chętnie opowiada o tym, jak łączy życie rodzinne z karierą muzyczną, chociaż niechętnie pokazuje swoich najbliższych. Tym razem opublikowała zdjęcia swojej rodziny na Instagramie.

Ewa Farna to jedna z tych kobiet w branży muzycznej i show-biznesie, która chroni swoich najbliższych jak "wilczyca". Pomiędzy występami, koncertami i nagraniami, znajduje czas dla swojego męża i dwójki dzieci. Ostatnio pokazała kilka zdjęć ze swoimi najbliższymi, a robi to bardzo rzadko i niechętnie.

Ewa Farna zachwyca nową figurą. Fani nie mogą uwierzyć, że to ona!

Ewa Farna na zdjęciach z rodziną

Ewa Farna zaszczyciła swoją obecnością na gali nagród Ceny Andel w Czechach. To jedna z najważniejszych imprez muzycznych w tym kraju, tak jak w Polsce jest nią gala Fryderyków. Jednak to nie jej kreacja czy osobowość skradły całe show, a jej najbliżsi. Ewa pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z mężem, przyjaciółmi i córką. Na swoim Instagramie napisała po czesku "Dziękuję za wieczór z przyjaciółmi i muzyką" - czytamy. Na uwiecznionych kadrach widnieje jej mąż - Martin Chobot, przyjaciele i 2-letnia córeczka. Jak przystało na "matkę wilczycę", tym razem również przypilnowała, by wizerunek jej córki pozostał nienaruszony. Trzeba przyznać, że razem wyglądają uroczo.

Ewa Farna jest wielką gwiazdą w Czechach. Wyprzedała jedną z największych aren!

Ewa Farna to polsko-czeska piosenkarka, autorka tekstów, producentka i osobowość telewizyjna. Urodziła się 12 sierpnia w 1993 roku w miejscowości Trzyniec w Czechach. Od 2017 roku związana jest z Martinem Chubotem. Para doczekała się dwójki dzieci - syna Artura i córkę Ellę. Na co dzień mieszka w Pradze.Na jej koncie znajdują się takie przeboje jak: "Cicho", "Ewakuacja", "Znak", "Bez łez", "Nie przegap" czy "Pełnia".

Ewa Farna świętuje ważną rocznicę. To już 15 lat! Pamiętacie, jak wtedy wyglądała?

Jak połączyć koncerty z macierzyństwem? Ewa Farna ma na to sposób!
Źródło: Jej życie prywatne było pod ochroną. Ewa Farna pokazała rodzinne zdjęcia