Emilia Nowak

i

Autor: YouTube/TVN Talent Show

Jej występ w Mam Talent ma 20 milionów odsłon! Jak dziś wygląda Emilia Nowak?

2021-12-14 12:23

Na przestrzeni lat w Mam Talent wystąpiło wielu artystów, którzy na stałe zapisali się na kartach historii formatu. Jedną z najjaśniejszych gwiazd jego polskiej wersji była Emilia Nowak. 12-letnia wówczas wokalistka zrobiła na scenie wielkie show, które obejrzano już prawie 20 milionów razy! Jak dziś wygląda finalistka telewizyjnego show?

Emilia Nowak to uczestniczka Mam Talent, która zrobiła jedno z największych show w całej jego historii. Od 2008 roku, czyli debiutu programu na antenie TVN, na scenie zaprezentowały się tysiące uzdolnionych twórców, wokalistów, akrobatów czy tancerzy. Nie wszyscy jednak przeszli do historii, tak jak właśnie Emilia Nowak, która może pochwalić się blisko dwudziestoma milionami wyświetleń pod zamieszczonym na oficjalnym kanale na YouTubie występem. Gdy dziewczynka pojawiła się w telewizyjnym show, miała zaledwie 12 lat. Jej głos i pewność siebie, jaką emanowała na scenie, zrobiła ogromne wrażenie nie tylko na jurorach, ale również na widzach i internautach, którzy zgodnie orzekli, że Emilia powinna otrzymać złoty przycisk, czyli przepustkę do półfinałów. Tak też się stało! Dzięki Szymonowi Hołowni 12-latka awansowała prosto do przedostatniego etapu show, ostatecznie stając się jego wicemistrzynią. Co ciekawe, mimo że od występu Emilii minęły już trzy lata, wciąż cieszy się on ogromną popularnością w sieci.

Sonda
Którego jurora Mam Talent lubisz najbardziej?

Emilia Nowak dała czadu w Mam Talent

19 milionów - tyle odsłon wygenerował występ Emilii, stając się jednym z najchętniej oglądanych wideo na oficjalnym kanale programu. Jeśli zastanawialiście się, jak dziś wygląda ta czarująca wokalistka, to dobrze trafiliście. Wicemistrzyni 11. edycji Mam Talent jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie zamieszcza nowe zdjęcia. Bardzo się zmieniła?

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu
Źródło: Jej występ w Mam Talent ma 20 milionów odsłon! Jak dziś wygląda Emilia Nowak?