Artur Baranowski

i

Autor: YouTube/TVP VOD

teleturnieje

Jeden z dziesięciu - FINAŁ 140. edycji. Kiedy emisja? Dlaczego nie ma Artura Baranowskiego?

Finał 140. edycji "Jeden z dziesięciu" interesuje miliony osób. Wszystko przez niedawną emisję odcinka z udziałem Artura Baranowskiego, który zdobył rekordową liczbę punktów. Jak nieoficjalnie podają polskie media, mężczyzna nie pojawił się na nagraniach. Znamy datę emisji wielkiego finału "1 z 10".

Kiedy jest finał "Jeden z dziesięciu"? Emocje związane z finałowym odcinkiem kultowego teleturnieju sięgnęły zenitu po tym, jak Telewizja Polska wyemitowała odcinek z Arturem Baranowskim. Mężczyzna zdobył rekordową liczbę punktów, a wideo, na którym widać, jak bierze każde z zadawanych przez Tadeusza Sznuka pytań na siebie, wygenerowało miliony odsłon w mediach społecznościowych. Coraz więcej osób wyczekuje wielkiego finału 140. edycji "Jeden z dziesięciu", by przekonać się, co ten geniusz zaprezentuje tym razem. Przypomnijmy, że Artur Baranowski zdobył aż 803 punkty: 773 pkt za udzielanie poprawnych odpowiedzi, a 30 pkt za zachowanie trzech szans. Oficjalna data emisji finału 140. edycji "Jeden z dziesięciu" jest znana.

Kacperek z Rodzinki.pl ocenia BURGERA DRWALA. Hit czy Kit? #EwelinaPyta

"Jeden z dziesięciu" - kiedy finał?

Finał 140. edycji "1 z 10". Finałowy odcinek "Jednego z dziesięciu", zostanie pokazany dzisiaj o godzinie 18:55 w TVP1. Niestety, jak podaje Onet, podobno nie zobaczymy w nim pana Artura. Powodem nieobecności mężczyzny na nagraniach miała być awaria samochodu.

Polskie hity lat 90. Jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 10
My podajemy tytuł, ty artystę. "Zegar"