Jann

i

Autor: YouTube/Jann

Eurowizja 2023 - Jann faworytem. Kim jest autor hitu Gladiator?

Po tym, jak jego piosenka Gladiator zakwalifikowała się do preselekcji, Jann znalazł się na ustach wszystkich. Charyzmatyczny wokalistka w mgnieniu oka zyskał miano faworyta krajowych eliminacji do Eurowizji. Ile ma lat? Skąd pochodzi i co ma wspólnego z programem Nasz nowy dom? Sprawdźcie, co musicie wiedzieć.

Spis treści

  1. Jann - wiek
  2. Jann - tekst Gladiator
  3. Jann w Nasz nowy dom

Jann - kim jest uczestnik preselekcji do Eurowizji? Wśród wykonawców walczących o możliwość reprezentowania Polski w międzynarodowym konkursie nie zabrakło świetnie zapowiadających się debiutantów. Artystą, który wzbudził szczególnie dużą ciekawość internautów, jest właśnie Jann, a właściwie Jan Rozmanowski. Młody wokalista zaskarbił sobie sympatię eurowizyjnych fanów piosenką Gladiator, która, jak tłumaczy, opowiada o jego wrażeniach dotyczących wejścia w świat show-biznesu.

Jann - wiek

Wokalista urodził się 12 lutego 1999 roku. Oznacza to, że w tym roku skończył 24 lata. Z muzyką związany jest od zawsze. Swoje pierwsze kroki stawiał w Szkole Muzycznej I Stopnia w Garwolinie. W wieku 12 lat występował już w Operze Narodowej, a kilka lat później, wspólnie z rodziną, przeprowadził się do Wielkiej Brytanii. Tam uczęszczał do Flynn Performing Arts School, jak również studiował wokal na uczelni BIMM w Londynie. Obecnie mieszka w Warszawie.

Preselekcje Eurowizja 2023 - GODZINA, GŁOSOWANIE, WYNIKI, KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW

Jak dobrze Polacy znają DODĘ? #EwelinaPyta

Jann - tekst Gladiator

O czym jest piosenka Gladiator? Jak tłumaczy artysta, jego mroczny kawałek opowiada o jego początkach w świecie show-biznesu. Jann nie ukrywa, że był nieco zaskoczony, jak funkcjonuje ten świat.

Pokonaj konkurencję, kochanie. Daj nam dobrą rozrywkę. Zwycięstwo to twoja jedyna zapłata - śpiewa w hicie.

Jann w Nasz nowy dom

Uczestnik preselekcji dał się poznać polskim widzom w 2013 roku. Jego rodzina brała bowiem udział w 2. odcinku programu Nasz nowy dom. Już wtedy Jann dał się poznać jako osoba bardzo uzdolniona muzycznie.

Sonda
Czy Polska ma szansę na zwycięstwo lub przynajmniej zajęcie wysokiej pozycji w konkursie Eurowizja 2023?