Choinki

i

Autor: Pawel Murzyn/East News

Jaka pogoda na święta Bożego Narodzenia 2021? Silny mróz -20 wraca do Polski!

2021-12-13 14:01

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Za oknami zimno, ale eksperci pogodowi zapowiadają przecież ocieplenie. Jaka pogoda czeka nas w dniach 24, 25 i 26 grudnia? Czy spadnie śnieg na święta? A może zamiast zimy, będziemy mieć do czynienia z wiosną? Prognoza pogody na święta 2021 może zaskoczyć!

Jaka pogoda na święta Bożego Narodzenia 2021? To pytanie zadaje sobie coraz więcej osób. Nic dziwnego! W końcu święta tuż, tuż. Już niewiele ponad tydzień dzieli nas od rozpoczęcia najbardziej magicznego, zdaniem wielu, okresu w roku. Pogoda za oknami nie nastraja, tak samo jak niedawne zapowiedzi ekspertów pogodowych, którzy przyznali, że zamiast tak bardzo wyczekiwanego śniegu, powinniśmy się raczej spodziewać ocieplenia. Przypomnijmy, że były to jednak prognozy długoterminowe na grudzień 2021, w związku z czym trzeba było je traktować z dystansem. Jak prezentuje się prognoza pogody na święta Bożego Narodzenia 2021 teraz, na niewiele ponad tydzień? Czy powinniśmy mieć jeszcze nadzieje na pierwsze od lat białe święta, takie jak z pocztówek i kartek bożonarodzeniowych? Stanowiska ekspertów wciąż nie są do końca jednoznaczne, ale dają nadzieje na Boże Narodzenie w zimowej scenerii!

Sonda
Czy nie możesz doczekać się śniegu na święta?

Jaka pogoda na święta 2021?

Redaktorzy serwisu Fani Pogody informują, że na ten moment nie można mieć 100% pewności, czy przedstawiane przez nich prognozy się sprawdzą, jednak istnieje szansa, że tegoroczne Boże Narodzenie będzie rzeczywiście mroźne, a przede wszystkim... białe! Według wyliczeń po 20 grudnia do Europy ma dotrzeć bardzo silny mróz, nawet na poziomie -20 stopni. Najzimniej ma być na południu Polski. Autorzy prognozy pogody alarmują, żeby traktować ją jednak z dużą dozą ostrożności.

Sara James o Eurowizji Junior 2021. W kim widzi największe zagrożenie?
Źródło: Jaka pogoda na święta Bożego Narodzenia 2021? Silny mróz -20 wraca do Polski!