Jak włączyć licznik łapek w dół na YouTube? Ta metoda jest bardzo prosta

i

Autor: canva.com Jak włączyć licznik łapek w dół na YouTube? Ta metoda jest bardzo prosta

Jak włączyć licznik łapek w dół na YouTube? Ta metoda jest bardzo prosta

2021-12-06 16:55

W listopadzie 2021 roku z YouTube zniknęła informacja dotycząca ilości łapek w dół, czyli tak zwanych dislike'ów. Jednak okazuje się, że użytkownicy bardzo szybko sobie z tym poradzili i można je przywrócić w bardzo prosty sposób. Jak to zrobić?

YouTube w listopadzie 2021 roku, postanowił ukryć pod wszystkimi filmami licznik łapek w dół. Twórcy jednak będą otrzymywali wiadomości ilu osobom nie spodobało się ich wideo. Firma zdaje sobie sprawę, że bardzo często dislike był nadużywany. Sam przycisk nie zniknie i nadal użytkownicy mogą wyrazić z jego użyciem opinię. Jednak nie zobaczymy już ilości reakcji pod danym kontentem twórcy. Co ciekawe w bardzo łatwy sposób można przywrócić tą informację. Jednak trzeba będzie zainstalować w związku z tym jedną wtyczkę.

Kto jest Twoim Mikołajem? w Radiu ESKA: te osoby już wygrały prezenty od swoich bliskich

Sara James przed Eurowizją Junior w ESKA Live! [KONCERT]

Jak włączyć licznik łapek w dół na YouTube?

Return YouTube Dislike to wtyczka, którą należy zainstalować w swojej przeglądarce internetowej. Dzięki niej możemy zobaczyć licznik łapek w dół. Można z niej korzystać nieodpłatnie w Firefox, Chrome, Edge, Operze i Brave. Według internautów wtyczka na dobrą reputację, ale zgodnie z zaleceniami specjalistów należy monitorować opinie o niej.

Czy Return YouTube Dislike jest bezpieczny?

Return YouTube Dislike to wtyczka, która pracuje na algorytmach. Deweloperzy pracują już nad ich zmianą po 13 grudnia 2021 roku, ponieważ właśnie wtedy YouTube usunie dane o ilości dislike'ów ze swojego API. W momencie kiedy zabraknie tych danych, dodatek planuje przełączyć się na wykorzystywanie statystyk szacunkowych. Warto wspomnieć, że instalacja dodatku jest tylko i wyłącznie na odpowiedzialność użytkownika.

Źródło: Jak włączyć licznik łapek w dół na YouTube? Ta metoda jest bardzo prosta