Jacek Jeschke ocenił szanse Anny Lewandowskiej w Tańcu z gwiazdami. Zaskakujące słowa

i

Autor: AKPA Jacek Jeschke ocenił szanse Anny Lewandowskiej w "Tańcu z gwiazdami". Zaskakujące słowa

Jakie ma szanse?

Jacek Jeschke ocenił szanse Anny Lewandowskiej w "Tańcu z gwiazdami". Zaskakujące słowa

2024-06-18 11:10

Anna Lewandowska po przeprowadzce do słonecznej Barcelony zainteresowała się bachatą. Żona kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej, nie ukrywa, że taniec jest jej więlką pasją, której z ogromną radością się oddaje. Za taneczne popisy na Anię spłynęła fala krytyki, a jak jej taneczne umiejętności ocenia zwycięzca Kryształowej Kuli w 14. edycji "Tańca z gwiazdami"?

Anna Lewandowska jest znaną sportsmenką i bizneswomen. Od czasu przeprowadzki do stolicy Katalonii trenerka zaczęła ćwiczyć bachatę. W Barcelonie organizowała nawet specjalne spotkania dedykowane pochodzącemu z Dominikany tańcowi. W występach towarzyszą jej hiszpańscy tancerze, co często jest krytykowane przez opinię publiczną. Pod postami, na których Ania pokazuje, jak realizuje swoją pasję, pojawia się wiele nieprzychylnych komentarzy. Internauci zarzucają popularnej "Lewej" nie tylko to, iż kobiecie, która ma męża i dzieci nie przystoją sensualne pozy w tańcu, ale również, że nie ma ona poczucia rytmu, a jej ruchy są bardzo sztywne. A jak umiejętności taneczne najpopularniejszej polskiej WAGs ocenia profesjonalny tancerz i zwycięzca ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" - Jacek Jeschke?

Takim autem Anna Lewandowska wozi się po Warszawie

Jacek Jeschke ocenia taneczne umiejętności Anny Lewandowskiej

Jacek Jeschke reprezentuje najwyższą klasę taneczną "S" w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Na swoim koncie ma aż osiem tytułów mistrza Polski w tańcu towarzyskim. Jacek od siedmiu edycji występuje także w roli tanecznego trenera w programie Telewizji Polsat "Taniec z gwiazdami", w którym dwukrotnie sięgną po Kryształową Kulę. W ostatniej edycji w parze z Anitą Sokołowską oczarował zarówno jury, które nagradzało parę wysokimi notami, jak i publiczność. Ostatecznie to właśnie oni sięgnęli po główną wygraną, zostawiając w tyle Roksanę Węgiel i Michała Kassina oraz Julię "Maffashion" Kuczyńską i Michała Danilczuka. Jak popularny tancerz ocenia umiejętności Anny Lewandowskiej?

Dla mnie to jest super, że Ania ma taneczną zajawkę. Moim skromnym zdaniem fajnie się w niej odnajduje. [...] Myślę, że duża grupa ludzi chciałaby zobaczyć, jak Anna Lewandowska odnalazłaby się w takim programie, jak "Taniec z gwiazdami". Sam byłbym tego ciekawy. Byłoby mi bardzo miło, gdybym mógł jej partnerować w tańcu - powiedział w rozmowie z "Faktem" Jacek Jeschke.

Chcielibyście, aby Anna Lewandowska wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami" Myślicie, że miałaby szansę na wygraną?

Źródło: Jacek Jeschke ocenił szanse Anny Lewandowskiej w "Tańcu z gwiazdami". Zaskakujące słowa