Iza Małysz

i

Autor: WBF

Iza Małysz i Stefano Terrazzino kolejną parą Tańca z gwiazdami 2021! Wygrają?

2021-08-05 9:48

Wygląda na to, że Iza Małysz w Tańcu z gwiazdami 2021 zatańczy z najbardziej pożądanym partnerem show! Żonie Adama Małysza przypadł do pary Stefano Terrazzino, który nie dość, że ujmuje swoim charakterem, to ma na koncie aż cztery Kryształowe Kule. Czy Izabelę również doprowadzi do finału? Zobaczcie, jak wyglądają razem!

Twórcy Tańca z gwiazdami 2021 powoli ujawniają pary jesiennej edycji show. Po Oliwii Bieniuk, która zatańczy z Michałem Bartkiewiczem i Łukaszu Jurkowskim, którego partnerką została Wiktoria Omyła, przyszedł czas na Izabelę Małysz. Żonie Adama Małysza przypadł do pary prawdziwy "VIP" wśród tancerzy - sam Stefano Terrazzino.

Izabela Małysz od początku podkreślała, że chciałaby otrzymać partnera w podobnym wieku i ze sporym doświadczeniem. Jej prośby zostały spełnione - Stefano Terrazzino jest od niej zaledwie o rok młodszy (ma 41 lat) i w show występuje od lat. Tancerz zdobył Kryształową Kulę aż cztery razy, a do tego wzbudza powszechną sympatię i przez wielu uważany jest za jedną z największych rzeczywistych gwiazd Tańca z gwiazdami.

Jak myślicie, mają duże szanse?

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Iza Małysz i Stefano Terrazzino parą

Iza Małysz i Stefano Terrazzino zaprezentowali się po raz pierwszy razem na profilach Tańca z gwiazdami. Iza przypomniała, że marzyła o partnerze cierpliwym i radosnym - tu Stefano sprawdzi się doskonale - jednak zależało jej też, by znał się na skokach. Co zrobi z tym tancerz? Już teraz deklaruje, że będzie pilnym uczniem!

Źródło: Iza Małysz i Stefano Terrazzino kolejną parą Tańca z gwiazdami 2021! Wygrają?