Internauci wysyłają TikTokerkę do Twoja Twarz Brzmi Znajomo. To spełnienie jej marzeń!

i

Autor: Instagram/makowkamusic, Facebook/Twoja Twarz Brzmi Znajomo Internauci wysyłają TikTokerkę do Twoja Twarz Brzmi Znajomo. To spełnienie jej marzeń!

Internauci wysyłają TikTokerkę do Twoja Twarz Brzmi Znajomo. To spełnienie jej marzeń!

2023-05-16 11:13

Twoja Twarz Brzmi Znajomo wychodzi naprzeciw oczekiwaniu widzów. W 18. edycji jednym z uczestników show był Daniel Jaroszek, który dostał się do programu poprzez casting. Teraz internauci postanowili wysłać do programu Polsatu swoją ulubienicę, czyli Ewę Makówka, która na TikToku daje czadu ze swoim tatą!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program rozrywkowy, który od lat emitowany jest na antenie Polsatu. Za nami 18. edycja którą wygrał wokalista Oskar Cyms. Co ciekawe, właśnie w tej edycji widzowie Telewizji Polsat mieli okazję zobaczyć wśród uczestników nie gwiazdę, lecz Polaka wybranego do programu poprzez specjalny casting. Serce wszystkich skradł Daniel Jaroszek i to właśnie on dawał czadu na scenie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Mimo iż nie wygrał programu, to spełnił swoje marzenie, a kariera w branży muzycznej nabrała rozpędu. Teraz okazuje się, że widzowie Polsatu będą mogli po raz kolejny zobaczyć wśród gwiazd uczestnika wybranego na podstawie specjalnego castingu. Co ciekawe, internauci do muzycznego show wysyłają teraz ulubienicę TikToka, czyli Ewę Makówka. Skąd ten pomysł?

Marcin Czerwiński premiera piosenki California w Radiu SuperNova

Makowkamusic w Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Makowkamusic to popularne konto na TikToku, który tworzy Ewa Makówka wraz ze swoim tatą. Duet ten daje czadu śpiewając i tańcząc w rytm najpopularniejszych piosenek. Nie brakuje trendów w ich wykonaniu, a pod ich materiałami ciężko znaleźć negatywne komentarze. Ewa wraz ze swoim tatą pokazują, że wiek to tylko cyferki i że można mieć ze swoim rodzicem fantastyczne relacje. Widzowie uwielbiają, gdy Ewa Majówka śpiewa, dlatego tiktokerka postanowiła ogłosić radosną nowinę! 27-latka wysłała swoje zgłoszenie na casting do 19. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Fani dziewczyny szybko ucieszyli się z tej wiadomości i zaczęli wspierać Ewę, oznaczając w social mediach stację Polsat i program. Myślicie, że dzięki zaangażowaniu widzów Ewa Makówka ma szansę stać się nową uczestniczką Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Czas pokaże, ponieważ na werdykt musimy jeszcze trochę poczekać.

ZOBACZ TAKŻE: Niemcy szydzą z Blanki. Gorzko podsumowali jej występ na Eurowizji

Casting do Twoja Twarz Brzmi Znajomo - jak się zgłosić?

Jak się zgłosić na casting do Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19? To banalnie proste! Aby wziąć udział w programie Polsatu i poczuć się jak Daniel Jaroszek, który wygrał casting do wcześniejszej edycji, należy przesłać swoje zgłoszenie w terminie od 5 maja 2023 roku do 15 czerwca 2023 roku. Szczegółowe informacje dostępne są na oficjalnej stronie Polsatu.

ZOBACZ TAKŻE: Mam Talent znika z ramówki? Stacja przygotowała inny format

Sonda
Oglądasz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?