Iga Świątek 2022: o której gra DZISIAJ na kortach Rolanda Garrosa? Z kim zagra?

i

Autor: AP PHOTO/CHRISTOPHE ENA Iga Świątek 2022: o której gra DZISIAJ na kortach Rolanda Garrosa? Z kim zagra?

Iga Świątek 2022: o której gra DZISIAJ na kortach Rolanda Garrosa? Z kim zagra?

2022-06-01 6:11

O której dzisiaj gra Iga Świątek? Z kim kolejny mecz? Gdzie obejrzeć Igę Świątek? To bardzo ważne i istotne kwestie, które są poszukiwane przez fanów tenisa. Iga Świątek bardzo dobrze radzi sobie w turnieju Rolanda Garrosa w Paryżu. Sprawdziliśmy dla Was o której godzinie dzisiaj pojawi się na korcie najlepsza rakieta świata!

Iga Świątek 2022: o której gra DZISIAJ 1.06 na kortach Rolanda Garrosa? Z kim zagra? Fani sprawdzają w sieci te właśnie frazy, żeby nie przegapić kolejnego spotkania na kortach Rolanda Garrosa Igi Świątek. Nic w tym dziwnego, ponieważ najlepsza rakieta świata cały czas wspina się po drabince prestiżowego turnieju w Paryżu. Jednak w 1/8 finału Polska stoczyła bardzo ciężki pojedynek. Trafiła na trudną rywalkę, Qinwen Zheng i nie zagrała na swoim najwyższym poziomie. Iga jednak przełamała swoje kryzysy i mecz skończył się wynikiem: 6:7, 6:0, 6:2.

Dzień Dziecka 2022 - Konkurs SuperDzieciaki w Radio SuperNova. Jak się zgłosić?

Iga Świątek o zostaniu pierwszą światową rakietą

Iga Świątek 2022: o której gra 1 czerwca na kortach Rolanda Garros

French Open 2022 powoli zbliża się ku końcowi. Co ciekawe Iga Świątek we wtorek, 31 maja 2022 roku, nie pojawi się na kortach w Paryżu. Jednak bardzo dobrą informacją jest to, że polska rakieta zagra już w środę, 1 czerwca 2022 roku, czyli w Dzień Dziecka, Nasza rakieta zmierzy się z Amerykanką Jessicą Pegula. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:30.

Sonda
Czy Iga Świątek wygra French Open w 2022 roku?