Halloween

i

Autor: pixabay.com

Halloween 2021 - zabawy i gry. Najlepsze pomysły na imprezę!

2021-10-25 14:06

Cukierek albo psikus. Nadchodzi najstraszniejsze święto, czyli Halloween 2021! To już bardzo niedługo dlatego trzeba intensywnie zastanowić się nad przebraniem oraz zabawami, które urozmaicą każdą imprezkę! jakie gry i zabawy na Halloween są najlepsze? Sprawdźcie nasze propozycje poniżej.

Halloween 2021 - zabawy i gry. Najlepsze pomysły na imprezę! Wielkimi krokami zbliża się Halloween, czyli amerykańskie święto, które znalazło swoich sprzymierzeńców również w naszym kraju. Ten dzień jest szczególnie celebrowany 31 października, dzień przed świętem Wszystkich Świętych, które w Polsce obchodzi się corocznie 1 listopada. Podczas Halloween, dzieci chodzą od domu do domu zbierając cukierki, natomiast młodzież i dorośli spędzają ten czas w gronie przyjaciół i organizują tematyczne imprezy. Często takim spotkaniom towarzyszy motyw przewodni, a każdy zaproszony przebiera się w halloweenowy strój. Żeby nie było nudno, organizuje się również gry i zabawy, które umilają czas i pozwalają na jeszcze mocniejsze zintegrowanie się z grupą. Jakie zabawy na Halloween są najpopularniejsze oprócz 'cukierek albo psikus' którą uwielbiają najmłodsi? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę halloweenowych zabaw, które spodobają się wszystkim!

Hity na jesień 2021 - porcja energetycznych kawałków, które poprawią nastrój!

Halloween 2021 - zabawy i gry

Halloween to najbardziej upiorna noc w roku! Jeśli wybieracie się na imprezę wybierzcie najlepsze przebranie i po prostu dobrze się bawcie. Zadbajcie również o dekoracje z pomarańczowych dyń i materiałów przypominających pajęczyny. Oprócz tego dla urozmaicenia spotkania z przyjaciółmi możecie zaproponować halloweenowe zabawy - czółko, zgadnij co to losując z worka przeróżne skarby lub coś z naszej listy:

  • chwytanie jabłka zębami - to zdecydowanie najpopularniejsza zabawa na Halloween. Każdy uczestnik zabawy bez użycia rąk musi ugryźć jabłko znajdujące się w misce z wodą
  • chwytanie smakołyków - zjadanie owoców i ciasteczek zawieszonych na sznurku, bez pomocy rąk

  • mumia - do tej zabawy potrzebny jest papier toaletowy w rolkach. Uczestnicy dobrani w pary dostają rolkę papieru i jedna z nich wciela się w mumię, druga natomiast zawija ją w papier. Wygrywa ta para, która zrobi to szybciej

  • halloweenowe kalambury - tradycyjne kalambury możecie zastąpić hasłami związanymi z Halloween
  • balony z zadaniem - do balonów należy włożyć pojedyncze karteczki z zadaniami i je nadmuchać. Następnie uczestnicy zabawy przekłuwają je i wykonują zadania z kartki.

Źródło: Halloween 2021 - zabawy i gry. Najlepsze pomysły na imprezę!