KIEDYŚ I DZIŚ

Grała Kasię Solską w Koglu-moglu. Tak przez lata zmieniła się Grażyna Błęcka-Kolska

2024-06-11 15:36

Grażyna Błęcka-Kolska zyskała ogromną popularność dzięki roli Kasi Solskiej w filmie "Kogel-mogel". Piękna blondynka ucieka z domu do Warszawy i tam jest nie tylko studentką dzienną pedagogiki, ale także zajmuje się niesfornym Piotrusiem Wolańskim. Jesteście ciekawi jak dziś wygląda filmowa Kasia? Aktorka ma dziś 62 lata!

Komedia "Kogel-mogel" to prawdziwa dawka dobrego humoru z 1988 roku, która doczekała się kontynuacji. Mimo nowych części i tak pierwsze dwie są najbardziej popularne, mocno śmieszą widzów, a cytaty które w nich się znalazły to już polski klasyk! "Oj córciu, córciu Ty już długo panną nie będziesz", "Marian, tu jest jakby luksusowo", czy też "Inaczej pójdziesz do przedszkola i będą cię znowu przywiązywać do kaloryfera" - i każdy już wie, kto wypowiedział te słowa! Przypomnijmy, że "Kogel-mogel" to film o dziewczynie Katarzynie Solskiej, która marzy o studiach w Warszawie, jednak jej rodzice są temu przeciwni i chcą by wyszła za mąż. Gdy przez pomyłkę Kasia myśli że nie zdała na studia, załamuje się i zgadza na ślub. Szybko jednak wychodzi na jaw, że była to pomyłka i dziewczyna ucieka z domu do Warszawy by spełniać marzenia. Tam czekają na nią kolejne kłopoty, opieka nad Piotrusiem i... prawdziwa miłość!

ZOBACZ TAKŻE: Kasia z 13 Posterunku już tak nie wygląda! Aleksandra Woźniak mocno się zmieniła

Obsada „Miodowych lat” kiedyś i dziś. Tak zmienili się bohaterowie kultowego serialu

Kasia Solska z Kogel-Mogel: kiedyś i dziś [GALERIA]

W piękną i uroczą Kasię Solską w filmie "Kogel-mogel" wcieliła się aktorka Grażyna Błęcka-Kolska, której ogromną popularność przyniosła właśnie ta rola. Zastanawiacie się jak dziś wygląda słynna "Kasia"? Grażyna Błęcka-Kolska ma obecnie 62 lata. W naszej galerii znajdziecie jej zdjęcia zarówno z 1988 roku, jak i te teraźniejsze. Mocno się zmieniła?

ZOBACZ TAKŻE: Kogel Mogel - quiz dla fanów. Sprawdź co pamiętasz z kultowego filmu