Genzie - piosenka na święta, jakiej jeszcze nie było! Będzie hit?

i

Autor: Kadr z filmu Genzie - List do M z kanału YouTube Genzie Genzie - piosenka na święta, jakiej jeszcze nie było! Będzie hit?

Genzie - piosenka na święta, jakiej jeszcze nie było! Będzie hit?

2021-12-18 17:26

Ekipa Genzie po dobrze przyjętym przez fanów kawałku Twoje 5 Minut, postanowiła nagrać kolejną piosenkę. Tym razem tematyka mogła być jedna. Świąteczny kawałek trafił na ich kanał YouTube. Internauci już stwierdzili, że to będzie hit tych świąt.

Genzie z nowym numerem. To będzie hit tych świąt! Ekipa Genzie powstała przez specjalny, internetowy talent-show Twoje 5 minut, które organizował jeden z najpopularniejszych Youtuberów w Polsce Karol Friz Wiśniewski. Influencer wyłonił osoby, które wspólnie zamieszkały w luksusowej willi pod Krakowem. Genzie postanowiło pójść za ciosem i po sukcesie tytułowego kawałka z projektu Friza, nagrać tym razem świąteczny numer. Internauci okrzyknęli tą piosenkę hitem świąt 2021.

Team X: czy znasz wszystkie testy piosenek? Wynik 10/10 to będzie wyczyn

GENZIE VS Ekipa | ESKA XD - Radio Eska #37

Genzie - LIST DO M

Genzie nie pozwoliło długo czekać swoim fanom na kolejny kawałek. Nagrali świąteczną piosenkę, którą napisał znany ze współpracy z Frizem Jakub B.R.O Birecki. Masterem zajął się tradycyjnie Jarosław JARO Baran, który również dołożył swoje pięć groszy do albumu Ekipa - Sezon 3.

Friz - majątek twórcy ujawniony. Tyle KASY ma król polskiego internetu

Influencerzy z Genzie śpiewają między innymi o świątecznych prezentach, ale tych nie materialnych. Klip utrzymany jest w świątecznej atmosferze, która zwiastuje nadchodzące Boże Narodzenie.

Czym jest Genzie?

Genzie to projekt, którym opiekuje się Karol Friz Wiśniewski. Biorą w nim udział zwycięzcy programu Twoje 5 minut, czyli: Patryk Baran, Wiktoria Bochnak, Bartek Kubicki, Faustyna, Bartek Laskowski i Hanna Puchalska. Młodzi influencerzy tworzą kontent daily na swoim kanale YouTube inspirując się produkcjami wideo od Ekipy Friza.

Sonda
Czy podoba CI się świąteczna piosenka od ekipy Genzie?
Źródło: Genzie - piosenka na święta, jakiej jeszcze nie było! Będzie hit?