Daria Reczek

i

Autor: Adam Jankowski/REPORTER-EastNews

Finalistka The Voice of Poland ma sobowtóra! To wielka gwiazda z Meksyku

2021-07-08 15:18

Format The Voice of Poland to kopalnia prawdziwych talentów. Przez jedenaście edycji na scenie show, pojawiło się wielu uczestników, którzy nadal prężnie rozwijają swoją karierę. Jedną z takich osób jest Daria Reczek, która walczyła o pierwsze miejsce z Alicją Szemplińską. Teraz okazuje się, że dziewczyna ma swojego sobowtóra aż w Meksyku! Widzicie to podobieństwo?

Spis treści

  1. Daria Reczek - sobowtór
  2. Daria Reczek - kim jest?

The Voice of Poland, to program uwielbiamy przez wielu Polaków. Powód? Niesamowita rozrywka, ciekawe brzmienia, znane twarze i oczywiście uzdolnione muzycznie osoby. Przez 11. edycji show, widzowie zdążyli poznać już sporo uczestników. Większość nadal spełnia swoje marzenia i intensywnie pracuje w branży. Jedną z takich osób jest Daria Reczek, finalistka 10. odsłony The Voice of Poland. Podczas Przesłuchań w Ciemno, dziewczyna zaprezentowała numer A Thousand Years i odwróciła wszystkie fotele. Ostatecznie dziewczyna zdecydowała się kontynuować przygodę w show pod skrzydłami Tomsona i Barona, jednak w późniejszym etapie została skradziona przez Michała Szpaka. Daria w programie śpiewała takie piosenki jak: River, A Thousand Years, Young and Beautiful i doszła do ścisłego finału, zajmując drugie miejsce. Teraz błyszczy w najnowszej reklamie Link4, a widzowie zakochują się w jej uśmiechu. Wiedzieliście, że wokalistka ma swojego sobowtóra aż w Meksyku? To wielka gwiazda!

Uczestnik The Voice of Poland zdradził, ile dziennie można zarobić grając na ulicy

The Voice of Poland - o którym trenerze mowa?

Pytanie 1 z 5
Jak naprawdę nazywa się Tomson?

Daria Reczek - sobowtór

W życiu tak to już bywa, że czasami ktoś jest do nas mocno podobny. Tak było również z sobowtórem Natalii Oreiro na polskim TikToku, a teraz okazuje się, że nawet Daria Reczek, może pochwalić się podobieństwem do gwiazdy z Meksyku! Mowa o aktorce telewizyjnej, filmowej, teatralnej, a nawet piosenkarce - Maite Perroni. Meksykańska gwiazda znana jest szczególnie z roli Marichuy w hitowej, przepięknej i wzruszającej telenoweli Nie igraj z aniołem. Serial został niesamowicie odebrany w naszym kraju, a w telewizji można było oglądać go wiele razy na antenie TV4. Oprócz tego Maite ma na swoim koncie rolę w Rebelde  (Zbuntowani), gdzie tak naprawdę od tego wszystko się zaczęło. Wraz z sukcesem telenoweli, powstał zespół RBD, a aktorka była jego wokalistką. Maite Perroni wydała z grupą aż 9 albumów w językach hiszpańskim, portugalskim i angielskim, które sprzedały się w nakładzie 15 mln egzemplarzy na całym świecie! Choć między Maite, a Darią jest 16 lat różnicy, to wokalistki są do siebie bardzo podobne. Sami zobaczcie, że wyglądają jak siostry!

Daria Reczek - kim jest?

Daria Reczek to finalistka 10. edycji The Voice of Poland. Urodziła się w 1999 roku, co oznacza, że w 2021 będzie świętować swoje 22 urodziny. Będąc na castingu do muzycznego show, oczarowała wszystkich trenerów. Ostatecznie zdecydowała się kontynuować przygodę w programie pod skrzydłami Tomsona i Barona, jednak w dalszej części skradł ją Michał Szpak. Dziewczyna zaszła do finału, zajmując drugie miejsce, tuż za Alicją Szemplińską. Daria w ostatnim czasie pracowała nad poprawą zdrowia, lecz wróciła na rynek ze zdwojoną siłą. Teraz występuje jako nowa twarz w reklamie Link4 śpiewając razem z Sylwią Przetak.

Źródło: Finalistka The Voice of Poland ma sobowtóra! To wielka gwiazda z Meksyku