Fanka i jej wakacyjny Mood. Ten kawałek dobrze nastraja na lato 2022!

i

Autor: Kadr z filmu FANKA - MOOD [Official Music Video] z kanału FANKA Fanka i jej wakacyjny Mood. Ten kawałek dobrze nastraja na lato 2022!

Fanka i jej wakacyjny Mood. Ten kawałek dobrze nastraja na lato 2022!

2022-07-06 13:45

Ania w ostatnim czasie intensywnie pracuje nad nowymi singlami, spędzając długie godziny w studio nagraniowym, w asyście wielu zdolnych i utytułowanych producentów. Tym razem Fanka postanowiła zaskoczyć wszystkich! Premiera wakacyjnego kawałka Mood już na radiosupernova.pl.

Jej solowe single z ubiegłego lata: Będzie co będzie, który był owocem współpracy z rozchwytywanym duetem producenckim Hotel Torino (Dominic Buczkowski-Wojtaszek i Patryk Kumór) oraz Santorini, który powstał we współpracy z producentem Mike’m Johnsonem, osiągnęły milionowe wyświetlenia w serwisach dystrybucyjnych i stały się hitami lata 2021. FANKA tego lata również przygotowała wakacyjny hit dla swoich fanów. Nowy singiel Mood powstał we współpracy z producentem FRANCISEM, Pedrem i Flory’m. Ci producenci są odpowiedzialni za takie hity jak: Duże oczy Smolastego, czy najnowszy hit MATY - PATOPROHIBICJA. W efekcie ich wspólnych dni spędzonych w studio powstał utwór Mood, który ma wywoływać uczucie pozytywnego vibe’u i zachęcić do dobrej zabawy w towarzystwie bliskich nam osób. Jak mówi FANKA: Mood to piosenka, która ma nas pozytywnie nakręcać. Słuchając jej wyobrażam sobie gorące, letnie dni, kiedy każdy z nas beztrosko spędza czas i świetnie bawi się w towarzystwie swojej ekipy bliskich znajomych, przy grillku, w chillowej atmosferze.

Kim jest FANKA?

Fanka, czyli Anna Wójcik to ambitna artystka o niebanalnym guście muzycznym i charyzmatycznej osobowości, która w zaledwie dwa lata zbudowała jeden z największych muzycznych kanałów na polskim YouTube, a także ogromną społeczność stałych widzów, którzy czekają na każdy kolejny jej muzyczny projekt. Fanka stworzyła swój oryginalny styl przerabiając znane do tej pory piosenki w mushupy, które na YouTubie wygenerowały rekordowe milionowe wyświetlenia. Widzowie pokochali wyjątkowy i charakterystyczny wokal Ani, dlatego jej dwie autorskie piosenki również zrobiły milionowe wyświetlenia. Jej kanał na YT łącznie wygenerował przeszło 50mln wyświetleń. Fanka posiada również swój fanpage na Facebooku FANKA, gdzie jej muzyczne poczynania śledzi ponad 250 000 użytkowników

FANKA w szczerym wywiadzie w Radiu SuperNova