Fame MMA 11 - Boxdel kontuzjowany! Kto go zastąpi w walce 2.10.2021?

i

Autor: Lizakowska / Fame MMA Fame MMA 11 - Boxdel kontuzjowany! Kto go zastąpi w walce 2.10.2021?

Fame MMA 11 - Boxdel kontuzjowany! Kto go zastąpi w walce 2.10.2021?

2021-10-01 12:33

Boxdel, czyli jeden ze współorganizatorów gal Fame MMA, miał zawalczyć podczas jedenastej odsłony wydarzenia. Tak się jednak nie stanie, co bardzo zmartwiło fanów. Poznajcie szczegóły już teraz.

Fame MMA 11 - Powrót do oktagonu Michała 'Boxdela' Barona wzbudzał wielkie zainteresowanie wśród fanów wydarzenia. Niefortunnie zawodnik na ostatniej prostej doznał kontuzji ręki. Na 2 dni przed walką Boxdel udał się na badania lekarskie. Niestety, diagnoza i rekomendacja lekarzy była jednoznaczna, pomimo olbrzymich chęci, Michał jest zmuszony wycofać się z zaplanowanej na 2 października walki na Gali FAME 11.

Fame MMA 11 KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 11?

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!

Fame MMA 11 - kto za Boxdela?

Każde takie zdarzenie natury losowej stawia w trudnej sytuacji zarówno kontuzjowanego zawodnika, jego przeciwnika jak również organizatorów. Federacja dokłada wszelkich starań znaleźć zastępstwo dla Boxdela. Przeciwnik Barona - Maksym Ziółkowski prawdopodobnie otrzymał już propozycję pojedynku z nowym zawodnikiem. W takim wypadku to czy dojdzie do walki zależy wyłącznie od jego decyzji.

Gala FAME 11 odbędzie się już w sobotę 2 października w Gliwicach. Bilety na galę oraz dostęp do PPV dostępne na stronie: https://famemma.tv.

Sonda
Czy Don Kasjo pokona Marcina Wrzoska na FAME MMA 12?
Źródło: Fame MMA 11 - Boxdel kontuzjowany! Kto go zastąpi w walce 2.10.2021?