Ewelina Lisowska

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Ewelina Lisowska śpiewała "W stronę słońca". To trzeba o niej wiedzieć

2023-09-22 15:12

Publiczność bardzo dobrze kojarzy ją z programu "Mam Talent" i "X Factor". Mowa o Ewelinie Lisowskiej, której po muzycznych talent-show brama do wielkiej kariery otworzyła się naprawdę szeroko. Dziś śmiało można nazwać ją jedną z gwiazd polskiej branży muzycznej. Ile ma lat? Z kim się spotyka? Najważniejsze informacje przeczytacie poniżej.

Kim jest Ewelina Lisowska? Odpowiedź na to pytanie zna chyba każdy, jednak mało kto wie o życiu prywatnym artystki. Ewelina Lisowska to polska piosenkarka, która dała się poznać publiczności jako skromna uczestniczka programów "Mam Talent" i "X Factor". To właśnie w tym drugim programie przeszła do półfinałów, co sprawiło że dookoła niej zaczęło gromadzić się coraz więcej fanów. Talent artystki został doceniony i piosenki, które szybko wydała stały się prawdziwymi hitami w naszym kraju. Mowa o kawałku "W stronę słońca" czy też "Nieodporny rozum", które szturmem podbiły playlisty słuchaczy. Lisowska ma na swoim koncie także wiele innych sukcesów. Była ambasadorką marki Media Expert, jej kawałek został wykorzystany w Barwach szczęścia, a w 2015 roku zwyciężyła Taniec z Gwiazdami emitowany na Polsacie, gdzie tańczyła w parze z Tomaszem Barańskim. Warto również wiedzieć, że Ewelina Lisowska ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu w klasie gitary klasycznej, a od 2016 roku amatorsko trenuje kick-boxing.

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Ewelina Lisowska - wiek, wzrost

Ile lat ma Ewelina Lisowska? Artystka urodziła się 23 sierpnia 1991 we Wrocławiu, więc jak można obliczyć ma 32 lata. Internauci poszukują także informacji, ile wzrostu ma Ewelina Lisowska. Artystka należy do grona niskich kobiet i mierzy 155 cm wzrostu.

Ewelina Lisowska - gdzie mieszka

Gdzie mieszka Ewelina Lisowska? Zastanawiają się fani artystki. Ewelina Lisowska pochodzi z małej wsi Cerekwica, która położona jest w województwie dolnośląskim. Obecnie mieszka we Wrocławiu. Jej gniazdko jest neutralne, a salon urządziła w stylu skandynawskim. Nie można również zapomnieć o sercu domu, czyli kuchni która jest biała i lekko rustykalna. Co ciekawe, na czas programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Lisowska mieszkała w Warszawie na Pradze Południe. Ewelina Lisowska jest córką rolnika i nauczycielki pracującej w szkole podstawowej i ma trójkę młodszego rodzeństwa - brata Krzysztofa i dwie siostry, Aleksandrę i Alicję.

Ewelina Lisowska - partner

Czy Ewelina Lisowska ma chłopaka? Nic dziwnego, że takich informacji poszukuje wiele osób. W końcu artystka jest naprawdę piękną kobietą, od której ciężko oderwać wzrok! Póki co życie uczuciowe Eweliny Lisowskiej nie jest znane. W 2020 roku gwiazda ujawniła, że jest w związku z mężczyzną o imieniu Andi Manci. Były wybranek artystki mieszka w Bielsku-Białej i przez kilkanaście lat brał udział w zawodach rajdowych.

Ewelina Lisowska - utwory

Ewelina Lisowska ma na swoim koncie kawałki, które okazały się wielkimi hitami. Do najbardziej znanych utworów artystki zaliczyć można takie numery jak:

  • W stronę słońca
  • Nieodporny rozum
  • Prosta sprawa
  • MORE
  • Na obcy ląd

Ewelina Lisowska - Instagram

Ewelina Lisowska jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemy wpisując w lupkę jej imię i nazwisko lub oficjalny nick @ewelinalisowskaofficial. Artystkę obserwuje tam ponad 285 tysięcy osób i ta liczba z dnia na dzień rośnie. Ewelina Lisowska dzieli się nie tylko kadrami z sesji, swojej kariery, ale i czasami z życia prywatnego.

Sonda
Obserwujesz Ewelinę Lisowską w mediach społecznościowych?